Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií
Prevencia onkologických ochorení
prevencia rakoviny
Nižšie si prečítate:

Najúčinnejším liekom proti rakovine je prevencia. Odhaliť alebo úplne predchádzať onkologickým ochoreniam je možné práve vďaka dôslednému absolvovaniu preventívnych prehliadok a skríningových vyšetrení.

Pozývame na preventívne a skríningové vyšetrenia

Naše poistenky a poistencov vo veku od 45 rokov, ktorí neabsolvovali preventívne prehliadky na ne adresne pozývame. Na adresu trvalého pobytu im posielame list s pozvaním na preventívnu prehliadku, v rámci ktorej im bude vykonané aj skríningové vyšetrenie.

Odporúčame im objednať sa u svojho všeobecného lekára alebo gynekológa a ak ho nemajú, odporučíme im ho podľa ich trvalého bydliska. Mužom tiež odporúčame urologickú ambulanciu blízko ich bydliska.

Bezplatné preventívne vyšetrenia pre ženy:

Bezplatné preventívne vyšetrenia pre mužov:

Význam pozývania na preventívne prehliadky

Preventívne prehliadky a skríningové vyšetrenia pomáhajú odhaliť predrakovinové štádiá ochorení alebo rakovinové ochorenia vo včasných štádiách. Vtedy, keď sú často ešte vyliečiteľné.

Preto je veľmi dôležité reagovať na naše pozvanie a absolvovať preventívne prehliadky a vyšetrenia aj v prípade, že sa cítite úplne zdraví. 

Napriek medicínskemu pokroku je rakovina stále druhou najčastejšou príčinou úmrtí na Slovensku. Jej liečba stojí pacientov nielen obrovské množstvo síl, ale aj nemalé sumy peňazí.

Ako prví vám na Slovensku prinášame možnosť poistenia onkologickej choroby, ktoré vám pomôže zvládnuť finančnú záťaž.

Financie môžete použiť na čokoľvek, čo nie je hradené z verejného zdravotného poistenia. Napríklad na splátky hypotekárneho a spotrebného úveru, rekonvalescenčný pobyt pri mori alebo akékoľvek výdavky spojené s plnohodnotným životom počas boja s rakovinou.

Poistenci a poistenky Union zdravotnej poisťovne majú zľavu 20 percent na poistenie onkologických chorôb a mnohé ďalšie výhody.

V e-booku Preventívne prehliadky u všeobecného lekára, gastroenterológa a stomatológa si prečítajte, prečo je dôležité preventívnu prehliadku absolvovať pravidelne a na aké typy vyšetrení máte nárok.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.