Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Očkovanie proti chrípke plne uhradíme každý rok

To najúčinnejšie, čo môžete spraviť v rámci prevencie sezónnej aj pandemickej chrípky, je očkovanie. Ak sa rozhodnete ochrániť sa pred vírusom chrípky vakcínou, uhradíme očkovanie v plnej výške.
Ockovanie proti chripke
Ockovanie proti chripke

Čo od nás dostanete?

Chrípka je akútne vírusové ochorenie, ktoré sa rýchlo šíri z človeka na človeka vzdušnou cestou. Dokáže potrápiť každého, u rizikových skupín ľudí však môže vírus spôsobiť ťažké stavy a dokonca aj smrť. 

Aj v tomto roku preto v záujme podpory prevencie uhradíme očkovacie látky proti chrípke Influvac Tetra, Vaxigrip Tetra v plnej výške.

Očkovanie pozostáva len z jednej dávky a kompletne ho uhradíme. 

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Od 1.10.2021 uhradíme nazálnu vakcínu proti chrípke Fluenz Tetra podanú deťom od 2 do 12 rokov v plnej výške. Na rozdiel od ostatných vakcín proti chrípke to nie je injekcia. Ide o nosný sprej, ktorý sa aplikuje do oboch nosných dierok.  

Ako sa chrániť proti chrípke?

Lekári odporúčajú očkovanie proti chrípke ako jeden z najlepších spôsobov prevencie. Za 7 až 10 dní po zaočkovaní si telo začne vytvárať protilátky proti vírusu, ktoré vás ochránia. Ak aj napriek očkovaniu na chrípku ochoriete, jej prejavy nebudú také vážne, ako by boli bez očkovania.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.