Prečo si vybrať práve
Union zdravotnú poisťovňu

Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom najširšiu ponuku zdravotných benefitov a to bez rozdielu veku, pohlavia, alebo dĺžky poistenia. Na Slovenskom trhu pôsobí už viac než desať rokov, pričom čerpá zo skúseností holandskej materskej spoločnosť Achmea s 50-ročnou tradíciou. 

Sesterská firma

Vzhľadom na to, že je sesterskou firmou Union poisťovne, ktorá ponúka rôzne komerčné poistenia, tak ako jediná poisťovňa na Slovensku ponúka kompletný rad poistenia.

So svojimi poistencami a partnermi sa snaží udržiavať Union zdravotná poisťovňa čo najviac transparentné a etické vzťahy.

Dohodári - online služby

Príspevky na starostlivosť

Vrátenie doplatkov za lieky pre deti v neobmedzenej výške

Viac ako 70 benefitov pre celú rodinu

Príspevky na starostlivosť

Príspevok 150 € na zuby ročne pre všetkých poistencov

Atoms/icons/80/grey-green/zub-80

Služby pre vás

Velkorysé programy zamerané na prevenciu

Atoms/icons/80/grey-green/shield-80

Benefity

Union zdravotná poisťovňa svojím poistencom prináša rôzne benefity ako 150 eur na zuby pre všetkých, deťom uhrádza doplatky za lieky a dietetické potraviny a množstvo ďalších výhod. V spolupráci so svojou sesterskou spoločnosťou Union poisťovňa ponúka svojim poistencom rôzne zľavy na všetky produkty.

Zmluvy s lekármi

Zazmluvnenosť lekárov Union zdravotnej poisťovne nie je problém, už teraz je s Union zdravotnou poisťovňou zazmluvnených viac ako 21 500 lekárov a neustále sa pracuje na zvyšovaní tohto čísla. Čakacie doby na rôzne vyšetrenie má Union zdravotná poisťovňa dokonca najkratšie na celom trhu zdravotného poistenia. 

Dohodári - spolupráca

Spolupráca

Okrem toho, že má poisťovňa zmluvu so všetkými nemocnicami na Slovensku, užšie spolupracuje so sieťou kliník Agel SK, kde majú možnosť poistenci Union zdravotnej poisťovne využiť napríklad „extra hodinu“ na rôzne vyšetrenia.

Nadštandardné výhody

Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú nadštandardné výhody a vyšetrenia vo viacerých zariadeniach po celom Slovensku. 

V Union zdravotnej poisťovni sa veľmi dbá na prevenciu, poistencom ponúka množstvo rôznych nadštandardných preventívnych prehliadok i preventívnu pripomienku.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Je čas na zmenu zdravotnej poisťovne

Nechajte nám váš kontakt a my sa vám ozveme do jedného pracovného dňa. 

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov