Prečo si vybrať práve
Union zdravotnú poisťovňu

Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom najširšiu ponuku zdravotných benefitov a to bez rozdielu veku, pohlavia, alebo dĺžky poistenia. Na Slovenskom trhu pôsobí už sedemnásť rokov, pričom čerpá zo skúseností holandskej materskej spoločnosť Achmea s 50-ročnou tradíciou. 

Sesterská firma

Vzhľadom na to, že je sesterskou firmou Union poisťovne, ktorá ponúka rôzne komerčné poistenia, tak ako jediná poisťovňa na Slovensku ponúka kompletný rad poistenia.

So svojimi poistencami a partnermi sa snaží udržiavať Union zdravotná poisťovňa čo najviac transparentné a etické vzťahy.

Dohodári - online služby

Príspevky na starostlivosť

Atoms/icons/80/grey-green/zub-80

Služby pre vás

Velkorysé programy zamerané na prevenciu

Atoms/icons/80/grey-green/shield-80

Benefity
jednoducho a fér

Naše benefity robíme pre vás tak, aby boli užitočné a fér. Bez skrytých chytákov. U nás si vyskladáte benefity podľa svojich predstáv. Začať využívať ich môžete od momentu kedy sa oficiálne stanete naším poistencom či poistenkou. Čo však môžete využiť hneď sú zľavy až do výšky 30 % na komerčné poistenia Union poisťovne či zľavy u našich partnerov.  Stačí vám k tomu číslo vašej prihlášky.

Vaše doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti do 17 rokov (vrátane) budeme preplácať bez akéhokoľvek finančného limitu.

Ako prvá zdravotná poisťovňa sme vám priniesli novinku Očný balík 150 € pre každého.

Zmluvy s lekármi

Zazmluvnenosť lekárov Union zdravotnej poisťovne nie je problém, už teraz je s Union zdravotnou poisťovňou zazmluvnených viac ako 21 500 lekárov a neustále sa pracuje na zvyšovaní tohto čísla. Čakacie doby na rôzne vyšetrenie má Union zdravotná poisťovňa dokonca najkratšie na celom trhu zdravotného poistenia. 

Dohodári - spolupráca

Spolupráca

Okrem toho, že má poisťovňa zmluvu so všetkými nemocnicami na Slovensku, užšie spolupracuje so sieťou kliník Agel SK, kde majú možnosť poistenci Union zdravotnej poisťovne využiť napríklad „extra hodinu“ na rôzne vyšetrenia.

Nadštandardné výhody

Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú nadštandardné výhody a vyšetrenia vo viacerých zariadeniach po celom Slovensku. 

V Union zdravotnej poisťovni sa veľmi dbá na prevenciu, poistencom ponúka množstvo rôznych nadštandardných preventívnych prehliadok i preventívnu pripomienku.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Je čas na zmenu zdravotnej poisťovne

Nechajte nám váš kontakt a my sa vám ozveme do jedného pracovného dňa. 

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov