100 eur na zdravý zrak od Union zdravotnej poisťovne

Na zdraví našich poistencov nám záleží, preto sme si pre nich pripravili balík výhod pre ich zdravý zrak v hodnote 100 eur.
100 eur na zdravy zrak

Staráme sa o zdravý zrak

Váš zdravý zrak je najcennejším zmyslom, ktorý máte, a jeho zhoršenie netreba v žiadnom prípade podceňovať, pretože môže viesť k obmedzeniam v každodenných aktivitách ako aj negatívne vplývať na kvalitu života. Skorou diagnostikou je možné predchádzať závažným očným ochoreniam a ich komplikáciám.

Túto skutočnosť si uvedomujeme a preto našim poistencom od 1.7.2021 prinášame Očný balík v hodnote až 100 EUR, ktorý obsahuje: 

V rámci komplexného očného vyšetrenia vám lekár zmeria vnútroočný tlak, hrúbku rohovky, skontroluje ostrosť zraku, vyšetrí očné pozadie, posúdi zmeny na  sietnici, stav dúhovky a šošovky.

Komplexné očné vyšetrenie máte ako poistenec Union zdravotnej poisťovne vo vybraných očných klinikách celkom zadarmo, vďaka čomu dokážete ušetriť aj 50 EUR.Viac o benefite Komplexné očné vyšetrenie

Optická koherentná tomografia je bezkontaktné vyšetrenie oka s vysokým rozlíšením detailov na odhalenie ochorení zrakového nervu a sietnice. OCT je najčastejšie využívané pri ochoreniach sietnice. Lekári vám ho navrhnú, aj keď majú podozrenie na glaukóm alebo niektoré neurologické ochorenia ako skleróza multiplex, či Alzheimer.

Optickú koherentnú tomografiu v hodnote 30 EUR (bez angiografie) máte ako poistenec Union zdravotnej poisťovne vo vybraných očných klinikách celkom zadarmo.Viac o benefite Optická koherentná tomografia

Deti často okuliarové rámy poškodia, zničia, alebo z nich vyrastú. Vy ako rodičia ich preto kupujete častejšie. Chceme vám pomôcť finančne zvládnuť toto bremeno, preto vám poskytneme príspevok na okuliarový rám pre deti do 18 rokov (vrátane) vo výške 20 EUR.

Príspevok poukážeme na účet zákonného zástupcu dieťaťa* na základe správne  vyplnenej  žiadosti, doloženia dokladu o zaplatení a potvrdenia o predpísaní okuliarov lekárom.Viac o benefite Doplatky na okuliarové rámy

*Aspoň jeden zákonný zástupca musí byť poistencom Union zdravotnej poisťovne.

Okrem toho našim poistencom ponúkame zľavu vo výške 20% na nákup dioptrických rámov so šošovkami v internetovej očnej optime www.eyerim.sk. Zľavu je možné uplatniť priamo pri objednávke.

Ako môžete využiť vyšetrenia, ktoré sú súčasťou Očného balíka?

Ak máte záujem o Komplexné očné vyšetrenie a/alebo optickú koherentnú tomografiu, požiadajte svojho všeobecného lekára o výmenný lístok na očné vyšetrenie. Objednajte sa na telefónnom čísle očnej kliniky, ktorú si vyberiete a dohodnite si termín vyšetrenia.

Komplexné očné vyšetrenie aj optickú koherentnú tomografiu uhradíme priamo očnej klinike, takže nebudete nič platiť. 

Vďaka nadštandardnej spolupráci s rôznymi očnými klinikami na celom Slovensku, prinášame našim poistencom Očný balík v hodnote 100 EUR a množstvo výhod pre zdravý zrak. 

Očný balík je možné od 1.7.2021 využiť v týchto očných klinikách:

Názov očnej klinikyAdresaMestoWebová stránka
OFTAL BB s.r.o.Námestie L. Svobodu 1Banská Bystrica-
ROBIN LOOK spol. s r.o.Gagarinova 7/BBratislava

www.cmo.sk

Neovízia s. r. o.Röntgenova 26Bratislava

www.neovizia.sk

3 F s.r.o.Toryská 1Košice - Západ

www.3f.sk

Imunoalergológia Dzurilla s.r.o.Fatranská 5Nitra

www.dzurilla.com

Neovízia s. r. o.Dlhé Hony 9Poprad

www.neovizia.sk

CMO s r.o.P. Mudroňa 39Topoľčany

www.cmo.sk

VIDISSIMO s. r. o.Halalovka 2927/63Trenčín

www.vidissimo.sk

Očné centrum Sokolík s.r.o.Jilemnického 532/2Trenčín

www.ocnesokolik.sk

Očné centrum s.r.o.Starohájska 2Trnava

www.ocnecentrum.sk

NeoVízia Trnava s. r. o.Starohájska 2Trnava

www.neovizia.sk

ŽILPO s.r.oVysokoškolákov 31Žilina

www.zilpo.sk

*Zoznam očných kliník budeme pravidelne aktualizovať

Ďalšie zľavy a výhody pre poistencov Unionu

Zapojte sa do súťaže o inteligentné hodinky Garmin

Pridajte recenziu k mobilnej aplikácii Union zdravotnej poisťovne a hrajte o inteligentné hodinky Garmin v hodnote 170 eur.