Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Každoročný príspevok 70€ na dioptrické okuliare pre deti

Vieme, aká dôležitá je starostlivosť o zdravý zrak. Preto vám na nákup okuliarov pre dieťa do 18 rokov každoročne prispejeme sumou 70 eur. Výber rámu je na vás.
Pomozeme vam s doplatkom na okuliarove ramy

Čo od nás dostanete?

Podľa štatistík potrebuje okuliare približne jedno z piatich detí. Deti rýchlo rastú, a zároveň sa stáva, že okuliare stratia alebo poškodia. Je teda úplne bežné, že nové okuliare potrebujú častejšie.

Preto vám v rámci nášho Očného balíka poskytneme každý rok príspevok vo výške 70 eur na okuliarové rámy a/alebo okuliarové šošovky pre vaše deti do 18 rokov.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Vďaka našej online pobočke si pohodlne a jednoducho vyhľadáte našich zmluvných očných lekárov i zmluvné optiky vo vašej blízkosti.

Čo treba splniť?

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Od 1. apríla 2022 je podmienkou poskytnutia príspevku na okuliarový rám a/alebo okuliarové šošovky zmluvný vzťah očného lekára, ktorý vystaví Poukaz na okuliare a optickú pomôcku s Union zdravotnou poisťovňou. Zároveň musí mať zmluvný vzťah s Union zdravotnou poisťovňou aj optika, ktorá vystaví doklad o úhrade okuliarového rámu a/alebo okuliarových šošoviek.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.