Union podcasty

Podcasty plné zdravých rečí a
duševnej pohody.

Naše podcasty
patria medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness

Sme prvá zdravotná poisťovňa, ktorá spustila vlastný podcast a dnes patrí medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. 

Snažíme sa neustále meniť životy Slovákov k lepšiemu a prevencia zdravia je pre nás na prvom mieste. Dôkazom toho, že sa nám to darí, je aj vernosť našich poslucháčov a tisícky vypočutí našich podcastov.

Podcast Zdravé reči

V Podcaste Zdravé reči sa od začiatku roka 2020 venujeme témam fyzického zdravia, prevencie a zdravého životného štýlu. Každý týždeň vám prinášame nový diel. Vždy odborne, ale zrozumiteľne.

Podcast Zdravá duša

Nezabúdame ani na duševnú kondíciu. Preto sme pre vás pripravili novinku, Podcast Zdravá duša. Od polovice roka 2021 vám prinášame nové zaujímavé rozhovory z oblasti duševného zdravia. 

Sme poisťovňa s najspokojnejšími zákazníkmi

Za rok 2020 sme sa stali jednotkou v spokojnosti zákazníkov medzi všetkými poisťovňami a bankami. Súčasne sme skokanom roka v celkovom hodnotení všetkých značiek na trhu, keď sme sa dostali na 11. miesto z pôvodnej 74. priečky. Ocenenie sme získali v reprezentatívnom prieskume spoločnosti KPMG.

Vaše zdravie a spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Každá naša aktivita je robená s cieľom zvýšiť vašu spokojnosť.