Podcasty plné zdravých rečí a
duševnej pohody.

Naše podcasty
patria medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness

Sme prvá zdravotná poisťovňa, ktorá spustila vlastný podcast a dnes patrí medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. 

Snažíme sa neustále meniť životy Slovákov k lepšiemu a prevencia zdravia je pre nás na prvom mieste. Dôkazom toho, že sa nám to darí, je aj vernosť našich poslucháčov a tisícky vypočutí našich podcastov.

Podcast
Zdravý biznis

Náš nový podcast prináša užitočné rady pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Ako aj pre laikov, ktorí chcú nahliadnuť do sveta financií. 

Podcast
Zdravý rozum

V najnovšom podcastovom prírastku sa zameriavame na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti. Chceme  vám takto uľahčiť riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša. 

Záleží nám na vašej spokojnosti

Zaujíma nás váš názor a spätná väzba. Pravidelne ich analyzujeme a výsledky zistené v prieskumoch implementujeme do našich procesov a služieb.

Jednotkou v spokojnosti zákazníkov v prestížnom  reprezentatívnom prieskume spoločnosti KPMG v segmente zdravotných aj komerčných poisťovní sme sa stali dva roky po sebe. 

Vaše zdravie a spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Každá naša aktivita je robená s cieľom zvýšiť vašu spokojnosť.