Podcasty plné zdravých rečí a
duševnej pohody.

Naše podcasty
patria medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness

Sme prvá zdravotná poisťovňa, ktorá spustila vlastný podcast a dnes patrí medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. 

Snažíme sa neustále meniť životy Slovákov k lepšiemu a prevencia zdravia je pre nás na prvom mieste. Dôkazom toho, že sa nám to darí, je aj vernosť našich poslucháčov a tisícky vypočutí našich podcastov.

Podcast
Zdravé reči

V Podcaste Zdravé reči sa od začiatku roka 2020 venujeme témam fyzického zdravia, prevencie a zdravého životného štýlu. Každý týždeň vám prinášame nový diel. Vždy odborne, ale zrozumiteľne.

Podcast
Zdravá duša

Nezabúdame ani na duševnú kondíciu. Preto sme pre vás pripravili novinku, Podcast Zdravá duša. Od polovice roka 2021 vám prinášame nové zaujímavé rozhovory z oblasti duševného zdravia. 

Podcast
Zdravý biznis

Náš nový podcast prináša užitočné rady pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Ako aj pre laikov, ktorí chcú nahliadnuť do sveta financií. 

Podcast
Zdravý rozum

V najnovšom podcastovom prírastku sa zameriavame na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti. Chceme  vám takto uľahčiť riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša. 

Záleží nám na vašej spokojnosti

Zaujíma nás váš názor a spätná väzba. Pravidelne ich analyzujeme a výsledky zistené v prieskumoch implementujeme do našich procesov a služieb.

Jednotkou v spokojnosti zákazníkov v prestížnom  reprezentatívnom prieskume spoločnosti KPMG v segmente zdravotných aj komerčných poisťovní sme sa stali dva roky po sebe. 

Vaše zdravie a spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Každá naša aktivita je robená s cieľom zvýšiť vašu spokojnosť.