Podcasty plné zdravých rečí a
duševnej pohody.

Naše podcasty
patria medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness

Sme prvá zdravotná poisťovňa, ktorá spustila vlastný podcast a dnes patrí medzi najpočúvanejšie v kategórii zdravie a fitness na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. 

Snažíme sa neustále meniť životy Slovákov k lepšiemu a prevencia zdravia je pre nás na prvom mieste. Dôkazom toho, že sa nám to darí, je aj vernosť našich poslucháčov a tisícky vypočutí našich podcastov.

Podcast
Zdravé reči

V Podcaste Zdravé reči sa od začiatku roka 2020 venujeme témam fyzického zdravia, prevencie a zdravého životného štýlu. Každý týždeň vám prinášame nový diel. Vždy odborne, ale zrozumiteľne.

Podcast
Zdravá duša

Nezabúdame ani na duševnú kondíciu. Preto sme pre vás pripravili novinku, Podcast Zdravá duša. Od polovice roka 2021 vám prinášame nové zaujímavé rozhovory z oblasti duševného zdravia. 

Podcast
Zdravý biznis

Najnovší podcastový prírastok prináša užitočné rady pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Ako aj pre laikov, ktorí chcú nahliadnuť do sveta financií. 

Sme poisťovňa s najspokojnejšími zákazníkmi

Jednotkou v spokojnosti zákazníkov v segmente zdravotných aj komerčných poisťovní sme sa stali už druhý rok po sebe. Prvenstvo sme obhájili v prestížnom  reprezentatívnom prieskume spoločnosti KPMG.

Vaše zdravie a spokojnosť sú pre nás na prvom mieste. Každá naša aktivita je robená s cieľom zvýšiť vašu spokojnosť.