POISTENIE ZAMESTNANCOV

Poistenie ZAMESTNANCOV

Spokojnosť zamestnancov je jedným z kľúčových faktorov úspechu zamestnávateľa. Ponúkame vám poistenie zamestnanca a produkty z oblasti zdravotného, cestovného a úrazového poistenia.

Produkty poistenia zamestnancov

Celoročné cestovné poistenie
Chcete, aby boli vaši zamestnanci na svojich cestách do zahraničia poistení po celý rok bez toho, aby ste vy alebo oni museli pred každou cestou navštíviť poisťovňu? Celoročné cestovné poistenie jednoducho šetrí čas i peniaze.
Poistenie zahraničných pracovných ciest
Ak vysielate svojich zamestnancov do zahraničia, ste im podľa zákona povinní nahradiť výdavky vynaložené na poistenie liečebných nákladov v zahraničí.
Individuálne zdravotné poistenie
Poistením Zdravie benefit ponúkame zamestnávateľom jedinečnú možnosť zabezpečiť nadštandardnú zdravotnú starostlivosť sebe, manažmentu a svojim zamestnancom.
Skupinové úrazové poistenie
Zamestnávateľom ponúkame skupinové úrazové poistenie ako zaujímavý benefit pre ich zamestnancov. Takýmto spôsobom je možné zabezpečiť manažment a zamestnancov pre prípad závažných ochorení a úrazu, a tiež pozostalých v prípade úmrtia..
Poistenie ušlého zárobku
Pri pracovnej neschopnosti prichádza zamestnanec o peniaze. Z Poistenia ušlého zárobku Union doplatí poistenému rozdiel medzi nemocenskou dávkou, ktorú dostáva zo sociálneho systému, resp. ako náhradu príjmu od zamestnávateľa a jeho príjmom.
Poistenie zodpovednosti zamestnanca
Zvyčajne si toto poistenie musia zamestnanci dojednávať a platiť individuálne. V Unione môžete poistiť hromadne všetkých svojich zamestnancov alebo len určitý výber zamestnancov. Tento produkt je správnou voľbou ak chcete poistiť zodpovednosť svojich zamestnancov za škody, ktoré Vám môžu spôsobiť.
Atoms/icons/80/grey-red/mate_otazku-80

Zaujala vás naša ponuka?

Opýtajte sa našich poradcov, ktoré poistenie je vhodné pre vaše podnikanie.

Najčastejšie otázky

Kontaktný formulár

Príbehy naších zákaznikov

Recenzia - žena

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Anna Hančárová GVP,spol s r.o. Humenné
Recenzia - muž

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Martin Buršák Syráreň Bel Slovensko, a. s.
susan_garett

Lorem ipsum

John Doe PR Manager
0 %
ľudí odporúča
nákup online
0 %
ľudí odporúča
našu likvidáciu
220
tisíc spokojných
klientov
30
rokov
na trhu