KLIENTSKA ZÓNA
MÔJ UNION

Nové zmluvy na jednom mieste. Rýchla a jednoduchá elektronická komunikácia. Cenové zľavy a zrýchlený nákup ďalšieho poistenia. 

Čo je klientska zóna Môj Union?

Môj Union je klientska zóna komerčnej Union poisťovne, a. s. Je to šikovný digitálny nástroj na správnu vlastných poistiek a na zrýchlený nákup ďalšieho poistenia. 

V klientskej zóne Môj Union získate online prístup ku svojim novým zmluvám motorového a celoročného cestovného poistenia, dokumentom ktoré sa ich týkajú či k prehľadu a stavu škodových udalostí.

Spustením klientskej zóny Môj Union vás budeme za nákup poistenia odmeňovať. Kúpou ďalšieho poistného produktu motorového alebo celoročného cestovného poistenia od nás dostanete zľavu 7 percent nielen na tento nákup, ale aj na všetky ďalšie nákupy týchto produktov. Táto zľava sa navyše dá kombinovať so zľavou pre poistencov Union zdravotnej poisťovne. 

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Klientska zóna Môj Union slúži klientele, ktorá si kúpila motorové poistenie s názvom UniMotor alebo celoročné cestovné poistenie s názvom UniTravel. 

Pozrite si, ako vyzerá klientska zóna Môj Union:

Výhody klientskej zóny Môj Union

Používaním klientskej zóny Môj Union získate:

Registrácia a prihlásenie do klientskej zóny Môj Union

Ako sa zaregistrovať

Do klientskej zóny Môj Union získa prístup naša klientela  s motorovým poistením s názvom UniMotor a celoročným cestovným poistením s názvom UniTravel.

Ako prebieha registrácia:

Ako sa prihlásiť

Pre prihlásenie do klientskej zóny Môj Union budete potrebovať údaje, ktoré ste si zvolili pri registrácii:

Klientsku zónu Môj union pre vás budeme stále zlepšovať

Na klientskej zóne Môj Union naďalej pracujeme. Už onedlho sa môžete tešiť na:

Najčastejšie otázky

Môj Union je klientska zóna komerčnej Union poisťovne, a. s. Je to šikovný digitálny nástroj na správnu vlastných poistiek a zrýchlený nákup ďalšieho poistenia. 

V klientskej zóne Môj Union získate pohodlný prístup cez počítač, mobil alebo tablet ku svojim poistkám a ich dokumentom.

Zaplatiť poistné budete môcť rýchlo, jednoducho a spôsobom, ktorý vám vyhovuje. 

Rovnako rýchlo môžete nahlásiť škodovú udalosť a sledovať jej stav.

Ďalší nákup motorového a celoročného cestovného poistenia budete mať zjednodušený o predvyplnenie vašich údajov a navyše so zľavou 7 percent. 

Do klientskej zóny Môj Union posielame mail s pozvánkou na registráciu klientom s motorovým poistením s názvom UniMotor a celoročným cestovným poistením s názvom Unitravel.

Pre registráciu budete potrebovať číslo poistky, telefónne číslo, ktoré ste uviedli za zmluve, rodné číslo alebo IČO a prístup k mailu, ktorý ste uviedli na zmluve. Na tento email vám pošleme overovací kód.

Po overení zaslaným kódom si zvolíte email a heslo, ktoré budete používať pri prihlasovaní.

Klientska zóna Môj Union slúži iba klientele, ktorá si zakúpi motorové poistenie s názvom UniMotor alebo celoročné cestovné poistenie s názvom UniTravel. 

Klientela s inými poistnými produktami alebo s motorovým a celoročným poistením bez názvov UniMotor a UniTravel, svoje zmluvy v klientskej zóne Môj Unoin nevidí. Preto jej pozvánku na registráciu neposielame. 

V prípade, že vám nebol doručený mail s pozvánkou do klientskej zóny Môj Union, prosím, kontaktujte call centrum.

Mail s pozvánkou na registráciu posielame klientele s motorovým poistením s názvom UniMotor a celoročným cestovným poistením s názvom UniTravel. 

Do klientskej zóny Môj Union sa môže prihlásiť iba klientela, ktorá sa do klientskej zóny zaregistrovala. Pozývací mail pre registráciu posielame všetkým klientom a klientkam s motorovým poistením s názvom UniMotor a celoročným cestovným poistením s názvom UniTravel.

Pre prihlásenie slúži mail a heslo, ktoré ste si zvolili pri registrácii.

Ak ste si zakúpili motorové poistenie s názvom UniMotor alebo celoročné cestovné poistenie s názvom UniTravel automaticky od nás dostanete zľavu 7 percent na ďalší produkt motorového alebo celoročného poistenia a na všetky ďalšie nákupy týchto produktov.

To znamená, že ak ste si zakúpili motorové poistenie, zľava 7 percent bude platiť pre produkt celoročného cestovného poistenia.

Od momentu, keď u nás budete mať druhý poistný produkt, zľava 7 percent bude platiť aj na všetky ďalšie nákupy týchto produktov. 

Táto zľava sa dá kombinovať so zľavou pre poistencov Union zdravotnej poisťovne, pričom stačí mať podanú prihlášku na zmenu poisťovne. 

Zľava 7 percent vám bude poskytnutá automaticky po vyplnení vašich údajov.

Zľava 7 percent platí na ďalší produkt motorového alebo celoročného poistenia.

To znamená, že ak ste si zakúpili motorové poistenie, zľava 7 percent bude platiť pre produkt celoročného cestovného poistenia.

Od chvíle, keď u nás budete mať druhý poistný produkt, zľava 7 percent bude platiť aj na všetky ďalšie nákupy týchto produktov. 

Táto zľava sa dá kombinovať so zľavou pre poistencov Union zdravotnej poisťovne, pričom stačí mať podanú prihlášku na zmenu poisťovne. 

Poistencom Union zdravotnej poisťovne alebo každému, kto si do Union zdravotnej poisťovne podá zmenovú prihlášku, dáme extra zľavy na komerčné poistenie. Zľavu od nás dostanete automaticky po zadaní rodného čísla alebo čísla prihlášky. 

V motorovom poistení dostanete zľavu 5 percent a v Celoročnom cestovnom poistení až 20 percent. 

Táto zľava sa dá kombinovať so zľavou 7 percent za ďalší produkt. 

Zľava 7 percent za ďalší produkt sa dá kombinovať so zľavou pre poistencov Union zdravotnej poisťovne. 

Nákupom ďalšieho motorového alebo celoročného cestovného poistenia cez klientsku zónu Môj Union ušetríte čas aj peniaze. 

Všetky údaje, ktoré už o vás vieme z predchádzajúceho poistenie, nebudete musieť vypĺňať. Formulár už bude predvyplnený. V prípade potreby ich budete môcť samozrejme upraviť. 

Navyše vám automaticky dáme zľavu 7 percent, ktorá platí na ďalší produkt motorového alebo celoročného poistenia.

To znamená, že ak ste si zakúpili motorové poistenie, zľava 7 percent bude platiť pre produkt celoročného cestovného poistenia.

Od chvíle, keď u nás budete mať druhý poistný produkt, zľava 7 percent bude platiť aj na všetky ďalšie nákupy týchto produktov. 

V klientskej zóne Môj Union získate nonstop online prístup k zelenej karte pri povinnom zmluvnom poistení alebo k asistenčnej karte k celoročnému cestovnému poisteniu s možnosťou si stiahnutia dokumentov. 

Nájdete ich v rýchlych akciách v prehľade vašich poistení hneď po prihlásení sa do klientskej zóny Môj Union alebo priamo v detaile vášho poistenia. 

Škodovú udalosť nám najrýchlejšie nahlásite online. Môžete tak urobiť kedykoľvek, teda 24 hodín denne.

Viac informácií nájdete na stránke Hlásenie škodovej udalosti.

V klientskej zóne Môj Union môžete sledovať stav škodovej udalosti pohodlne online. 

V detaile škodovej udalosti nájdete všetky informácie ku škodovej udalosti aj prehľad o dokumentoch, ktoré ste nám už doložili a ktoré chýbajú. 

V klientskej zóne Môj Union v detaile škodovej udalosti nájdete prehľad dodaných aj chýbajúcich dokumentov. Z tohto miesta nám ich môžete pohodlne poslať. 

V klientskej zóne Môj Union nájdete pri všetkých údajoch, ktoré možno zmeniť, informáciu, ako ich doplniť alebo aktualizovať.