Union sa stará o vaše duševné zdravie

Zaujíma nás vaše duševné zdravie

Vzhľadom na súčasnú situáciu spojenú s pandémiou, sa čoraz častejšie hovorí o problémoch súvisiacich s duševným zdravím. Sociálna izolácia, absencia kontaktu s rodinou, priateľmi či s kolegami, home office, veľký tlak v práci alebo v spoločnosti, spôsobujú nárast úzkostných stavov, depresií a množstvo ďalších problémov. Odborníci a odborníčky pripomínajú, že duševné zdravie na Slovensku sa za posledný rok výrazne zhoršilo.

Dusevne zdravie Union

Užitočný a kvalitný obsah

Meníme k lepšiemu aj vaše duševné zdravie. Spojili sme sa s odborníkmi a odborníčkami na psychológiu a psychiatriu a spolu s nimi pripravujeme kvalitný obsah na aktuálne témy. 

Články, videá a návody ako sa udržať  v psychickej pohode, nájdete na tejto stránke, ale aj vo facebookej skupine Union za zdravú dušu.

Venujeme sa každej
zraniteľnej skupine

Prinášame pestrú paletu tém súvisiacich so stratou práce, závislosťami, partnerskými vzťahmi, prácou z domu, domácim násilím, ale aj užitočné cvičenia na udržanie duševnej rovnováhy. Pre tých, ktorí potrebujú odbornú pomoc, poskytujeme návody, ako a kde ju hľadať. Venujeme sa každej dôležitej zraniteľnej skupine, aby sme na nikoho nezabudli.

depresia cover
Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Efektívne rady na zlepšenie duševného zdravia

Na tejto stránke, ale aj v skupine na Facebooku Union za zdravú dušu, vám ponúkame zaujímavé články a obsah s cieľom vyriešiť aj zložité duševné stavy, ktoré ešte nepotrebujú odbornú pomoc. Články s inšpiratívnymi radami a postupmi, infografiky s dôležitými upozorneniami a videami, ktoré ponúkajú návody, ako zlepšiť svoje duševné zdravie.

Vďaka spolupráci s OZ Slovenský Pacient prinášame množstvo užitočného obsahu zameraného na témy ako sú:

Užitočné odkazy

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov