Staráme sa
o vaše duševné zdravie

Usilujeme o lepšie duševné zdravie na Slovensku. Meníme vaše životy k lepšiemu.

Prečo je téma duševného zdravia dôležitá a ako pomáhame?

Čísla hovoria jasne. Počet ľudí, ktorí majú problém s duševným zdravím rastie.  Medzi rokmi 2019 a 2020, narástol počet vyšetrení u psychiatra približne o 28 percent.

Počet predpísaných antidepresív narástol u dospelých od roku 2018 takmer o štvrtinu. Bohužiaľ o štvrtinu narástol aj počet predpísaných psychiatrických liekov pre deti.

Spojili sme sa s odborníkmi a odborníčkami na psychológiu a psychiatriu a občianskym združením Slovenský Pacient a Eustacio.  Spolu s nimi pripravujeme kvalitný obsah s cieľom pomôcť.

Články, videá a podcasty o duševnom zdraví nájdete na tejto stránke, ale aj vo facebookej skupine Union pre zdravú dušu.

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Facebooku

Pridajte sa do facebookej skupiny Union pre zdravú dušu, ktorá obsahuje množstvo zaujímavého a užitočného obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Dôležité články o duševnom zdraví

Predošlé
Ďalšie
Shape

Union pre zdravú dušu na YouTube

Navštívte tento bezpečný priestor, kde sa spolu s odborníkmi rozprávame o depresiách, úzkostiach, panických záchvatoch, ale aj samote, sociálnej izolácii, či prejave svojich emócií.

Užitočné odkazy

Našim cieľom je pomôcť vám vyriešiť duševné stavy, ktoré ešte nepotrebujú odbornú pomoc

Prinášame vám články s inšpiratívnymi radami a postupmi, infografiky s dôležitými upozorneniami a videá, ktoré ponúkajú návody, ako zlepšiť svoje duševné zdravie.

Venujeme sa témam:

Pre tých, ktorí potrebujú odbornú pomoc, poskytujeme návody, ako a kde ju hľadať.

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov