Program pre zamestnávateľov

Myslite na zdravie vašich zamestnancov. Ponúkame vám na výber z programu výhod, ktoré najviac vyhovujú potrebám vašej firmy a vašich zamestnancov.

Union odmeňuje verných klientov

V Union zdravotnej poisťovni myslíme na zdravie vašich zamestnancov, a teda aj na zdravie celej vašej firmy. Ponúkame vám programy výhod, z ktorých si môžte vybrať tie, ktoré najviac vyhovujú potrebám vašej firmy a vašich zamestnancov.

Ponúkame Vám možnosť informovať zamestnancov Vašej spoločnosti o prevencii a zdravom životnom štýle prostredníctvom dní zdravia. Formou zdravotných testov, meraní, prednášok a diskusií sa tak dozvedia viac o svojom zdraví, negatívnych i pozitívnych vplyvov okolia.
Viac informácií

Ponúkame vám telefonický servis na čísle určenom výhradne pre zamestnávateľov. Okrem vyriešenia akejkoľvek otázky, problému alebo požiadavky vašim zamestnancom pomôžeme vyberať vhodné rehabilitačné zariadenie v blízkosti vašej firmy či zabezpečíme objednanie zamestnanca na konkrétny termín k špecialistovi.
Viac informácií

Na základe spolupráce so sesterskou spoločnosťou Union poisťovňou, a.s. ponúkame vašim zamestnancom možnosť zabezpečiť sa aj počas ochorenia, úrazu, či dlhodobej práceneschopnosti. Nižšie doplatky za lieky, zdravotnícke pomôcky či návšteva lekára u pacienta doma im tak pomôžu jednoduchšie prekonať obdobie zdravotných ťažkostí.

Viac informácií

Ak si myslíte, že sa práve vaša firma stará o svojich zamestnancov najlepšie, alebo poskytuje svojim zamestnancom najlepšie zdravotné benefity, tak sa zapojte do súťaže aj vy.

www.zfr.sk

Ak máte záujem o program zdravia vo vašej firme, prosím, kontaktuje niektorého z našich vzťahových manažérov.

Viac informácií

Dohodári - spolupráca

Prevencia a osveta

Zdravotná starostlivosť priamo na pracovisku

Prevencia a osveta sú základným pilierom programu starostlivosti o zdravie zamestnancov. Zameriavajú sa na skupinu civilizačných ochorení, ktorých výskyt na Slovensku za posledných 15 rokov výrazne stúpol.

V Union zdravotnej poisťovni myslíme na zdravie vašich zamestnancov, a teda aj na zdravie celej vašej firmy. Ponúkame vám programy výhod, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré najviac vyhovujú potrebám vašej firmy a vašich zamestnancov. Ucelené zdravotné akcie zdravotnej poisťovne Union so zameraním na edukáciu, prevenciu a osvetu. Zahŕňajú kombináciu prednášok, tréningov s využitím zdravotníckych pomôcok, zdravotných testov a meraní s možnosťou konzultácie s lekárom priamo na vašom pracovisku.

Deň zdravia podľa potrieb vašej firmy

Sú ucelené zdravotné akcie našej zdravotnej poisťovne so zameraním na edukáciu, prevenciu a osvetu. Zahŕňajú kombináciu prednášok, tréningov s využitím zdravotníckych pomôcok, zdravotných testov a meraní s možnosťou konzultácie s lekárom priamo na vašom pracovisku.

Vyberte si z ponuky a zostavte si Deň zdravia podľa potrieb vašej firmy:

Prednášky a tréningy

Elektronicka podatelna
Prehliadka u urologa

Zdravotné testy a merania

 

Dni zdravia organizujeme v rámci dohodnutého zdravotného programu zdarma. BONUS – vitamínový balíček proti jarnej únave pre zamestnancov – poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Manažment zdravotnej starostlivosti

Manažment zdravotnej starostlivosti a poradenstvo umožňujú vašim zamestnancom nadštandardný prístup k zdravotnej starostlivosti.*

Poradenské centrum: na linke 02 / 2081 1234 poskytneme vašim zamestnancom poradenstvo pri:

Konzultácia pri výbere dostupných služieb FBLR a ADOS**: vyberieme pre vašich zamestnancov vhodné rehabilitačné zariadenie v blízkosti vašej firmy a zabezpečíme objednanie zamestnanca na konkrétny termín. Pre poistencov Union ZP u vybratých poskytovateľov zdravotnej starostlivosti poskytneme príspevok až do výšky 100% ceny výkonu ambulantnej rehabilitácie a v prípade potreby aj domácej opatrovateľskej služby ADOS.

Preventívna pripomienka je bezplatná služba Union zdravotnej poisťovne, ktorá vašich zamestnancov vždy včas upozorní na to, že by si mali dohodnúť termín preventívnej prehliadky a navštíviť svojho lekára. Pripomienka je im zaslaná e-mailom alebo SMS správou podľa toho, čo im viac vyhovuje.

Služby vzťahového manažéra v rozsahu minimálne:

* vybrané služby platia len pre poistencov Union zdravotnej poisťovne, a.s.
** ADOS – Agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti, FBLR – Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

Kompenzácia finančných nákladov

Na základe spolupráce so sesterskou spoločnosťou Union poisťovňou, a.s. ponúkame vašim zamestnancom možnosť zabezpečiť sa aj počas ochorenia, úrazu, či dlhodobej práceneschopnosti. Nižšie doplatky za lieky, zdravotnícke pomôcky či návšteva lekára u pacienta doma im tak pomôžu jednoduchšie prekonať obdobie zdravotných ťažkostí.

V prípade záujmu o využitie exkluzívnej ceny na poistenie motorového vozidla kontaktujte nášho vzťahového manažéra.

Vzťahoví manažéri pre program zdravia pre zamestnávateľov

Vážení návštevníci,

ak máte záujem o program zdravia vo vašej firme, prosím, kontaktujte našich vzťahových manažérov uvedených nižšie.

Ak máte záujem o informácie o platení ročného poistného a iné otázky, ktoré súvisia s témami pre platiteľov poistného, kontaktujte naše Zákaznícke centrum na telefónnom čísle 0850 003 333 alebo navštívte ktorékoľvek kontaktné miesto Union zdravotnej poisťovne. Ďakujeme.

Príbehy naších zákaznikov

Recenzia - žena

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Anna Hančárová GVP,spol s r.o. Humenné
Recenzia - muž

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Martin Buršák Syráreň Bel Slovensko, a. s.
susan_garett

Lorem ipsum

John Doe PR Manager
0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov