Atoms/icons/24/grey/info-24

Pri ošetreniach absolvovaných od 1. 6. 2022 bude Union zdravotná poisťovňa pri preplácaní Príspevku 150 € na zuby prihliadať na absolvovanie preventívnej prehliadky aj u všeobecného lekára a v prípade detí u pediatra. Viac sa dozviete na našom blogu.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Ušetrite pri nákupe v online očnej optike Eyerim

Vychutnajte si ostrý pohľad na svet a vyzerajte pri tom skvele. Prinášame vám exkluzívnu zľavu na nákup okuliarov a šošoviek v online očnej optike eyerim.sk.
Ocna_optika_eyerim
Ocna_optika_eyerim

Čo od nás dostanete?

Na eyerim.sk máte na výber zo stoviek štýlových rámov a rovno si ich vyskúšate pomocou webkamery. Vďaka zdravotnému poisteniu v Union zdravotnej poisťovni pri nákupe ušetríte a získate po použití zľavového kódu tieto zľavy:  

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.