Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Monitorovací systém pre seniorov SANTEA

Našim poistencom a poistenkám v seniorskom veku prinášame jedinečnú možnosť využiť služby spojené s ochranou ich zdravia a života vďaka monitorovaciemu systému SANTEA so zľavou.
Monitorovaci system Santea
Monitorovaci system Santea

Čo od nás dostanete?

S pribúdajúcim vekom nám často pribúdajú aj rôzne zdravotné problémy i riziká, ktoré môžu naše zdravie ohroziť. Aj v tomto období života chceme vám a vašim blízkym dopriať pocit bezpečia v pohodlí domova.

Rozhodli sa preto nadviazať spoluprácu so spoločnosťou SANTEA, ktorá poskytuje komplexné služby starostlivosti o seniorov. Využívajú špičkové technológie aj služby Agentúry domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS). Ich technológie slúžia na pomoc pri riešení krízových situácií, kontrolu zdravotného stavu i predvídania hroziaceho nebezpečenstva.

SANTEA svoje služby ponúka v troch balíčkoch, s dvoma úrovňami využívania zariadení a s cenou pozostávajúcou z dvoch poplatkov, na ktoré vám poskytneme tieto zľavy:

Aké technológie využíva SANTEA?

Santea využíva komunikačný SanteaBox spojený s príslušenstvom, ktorý sa montuje do domu/bytu. Poskytuje domáce tiesňové volanie, ktoré môžete využiť kdekoľvek a kedykoľvek v byte, vďaka citlivým SOS tlačidlám a senzorom v celom priestore, ktoré vás v prípade núdze spoja s dispečingom.
Pre svoju bezpečnosť môžete využiť aj monitorovacie hodinky Santea Watch s SOS tlačidlom, ktorým sa aktivuje telefonické spojenie s dispečingom. Komunikujete tak s dispečingom priamo cez hodinky a máte pomoc vždy pri sebe.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.