Dňa 20. apríla 2024 budeme mať v čase 07:30 – 13:00 plánovanú odstávku niektorých systémov. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

Zľava 15 % na laboratórne vyšetrenia Medirex

Moderné laboratórne vyšetrenia pomôžu identifikovať vnútornú príčinu vašich zdravotných problémov. Analyzujú odobratú vzorku z tela (napr. krv, moč, sliny, stolica) podľa zvoleného vyšetrenia. Prinášame vám exkluzívnu zľavu až do výšky 15 % na laboratórne vyšetrenia Medirex.
Medirex

Široký výber z moderných laboratórnych vyšetrení

Medirex sú slovenské laboratóriá a všetky vyšetrenia vzoriek realizujú lokálne, na Slovensku. Ponuka vyšetrení je pestrá, aby každý mohol spoznať svoj zdravotný stav čo najpresnejšie. Najčastejšie žiadané vyšetrenia sú:

Aké sú výhody laboratórnych vyšetrení?

Ak vás trápia zdravotné problémy, čakanie sa nevyplatí. V online rezervačnom systéme sa môžete objednať na konkrétny dátum a čas podľa vášho výberu už na najbližšie dni.

Okrem samotného odberu biologickej vzorky, bude celá naša komunikácia prebiehať online – cez objednanie až po doručenie výsledkov, nech sa nachádzate kdekoľvek. Ak máte akékoľvek otázky, môžete kontaktovať klientske centrum na info@medirex.sk alebo telefonicky na 0800 400 800 .

Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré z vyšetrení si vybrať, môžete využiť možnosť konzultácie s laboratórnou lekárkou. Pri niektorých vyšetreniach ponúkame so zaslaním výsledkov aj ich interpretáciu našimi odborníkmi. Na interpretáciu a konzultáciu nie je možné uplatniť si zľavu.

Čo od nás dostanete?

V moderných laboratoriách Medirex máte na výber zo širokej ponuky vyšetrení.  Vďaka vášmu poisteniu v Union zdravotnej poisťovni ušetríte až 15 %.

Využite naše zľavové kódy:

Typ vyšetrenia

Zľava

Zľavový kupón

Laboratórne vyšetrenia

UNION15

Typ vyšetrenia

Cena po zľave

Zľavový kupón

PCR testovanie
(výter z nosohltana/odber zo slín)

42 eur

UNION15

Zľava sa nevzťahuje na konzultácie, interpretácie výsledkov a antigénové testovanie.

Čo treba splniť na získanie tohto benefitu?

Byť poistený v Union zdravotnej poisťovni a potom je to iba 1 jednoduchý krok pri nákupe: vyberte si z ponuky vyšetrení, pridajte si ich do košíka a pred platbou zadajte zľavový kód UNION15.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.