Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľava 30 % na členstvo v MamaClass.sk, kde nájdete spoľahlivé informácie o materstve

Získajte väčšiu sebadôveru v “mamovaní” a nájdite dôveryhodné odpovede na všetky otázky týkajúce sa tehotenstva, pôrodu a starostlivosti o bábätko. Na zakúpenie prístupu do online tried na MamaClass.sk máte od nás zľavu až 30 %.
MamaClass

Čo od nás dostanete?

Vieme, že počas prípravy na materstvo sa zíde každá dobrá rada, ktorej môžete dôverovať.  Vďaka členstvu v mamaclass.sk, získate prístup k užitočnému obsahu, online triedam a poradni s odborníkmi a odborníčkami na témy: tehotenstvo, príprava na pôrod, čas bezprostredne po pôrode, starostlivosť o bábätko i rady a tipy na riešenie rôznych situácií s dieťatkom. Preto sme si pre vás pripravili zľavy na tieto členské balíčky: 

Čo získate členstvom na MamaClass.sk?

Podľa typu zakúpeného členstva získate na MamaClass.sk prístup k rôznym službám a materiálom. Ihneď po aktivácii vami vybraného programu sa vám sprístupnia tieto možnosti: neobmedzený prístup na všetky online triedy počas tehotenstva a po pôrode, 7-dňový prístup na video nahrávky po skončení triedy, prístup na doplňujúce materiály po skončení triedy, výber z ponuky viac ako 100 online tried, garantované miesto v triede, prioritné odpovedanie na otázky počas triedy podpora MamaClass a nakoniec možnosť vrátenia peňazí do troch dní od zaplatenia členstva.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.