Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Genetická analýza od DNA4fit: spoznajte vďaka nej svoje zdravie

Union zdravotná poisťovňa sa stará o zdravie svojich poistencov. Dôkazom je zľava až 200 eur na balík SYSTEM COMPLEX alebo SYSTEM SPORT. Súčasťou analýzy je aj stravovací plán COOK4fit a konzultácia výsledkov genetiky s odborníkom, vďaka čomu dosiahnete svoje ciele omnoho jednoduchšie.
DNA4fit_Union
DNA4fit_Union

Genetická analýza od DNA4fit na reštart zdravia a spoznanie tela

Pre našich poistencov sme pripravili možnosť absolvovania genetickej analýzy s bezplatnou odbornou konzultáciou, ktorá vám pomôže lepšie pochopiť procesy vo vašom tele. Výstupy analýzy sú prehľadne vysvetlené a poistenci Unionu v rámci zvýhodneného produktového balíka dostanú  aj stravovací plán COOK4fit a plán mikrovýživy, vďaka ktorým bude prípadná zmena stravovacích návykov a životného štýlu oveľa jednoduchšia. 

DNA4fit zároveň ponúka bezplatnú konzultáciu na infolinke 0904 590 590 ohľadom preventívnej zdravotnej starostlivosti, genetických testov a podporných programov. Môžete sa dozvedieť ako jednoducho celý proces funguje, ako vám analýza DNA môže pomôcť a čo všetko je možné získať.

Čo je genetická analýza od DNA4fit?

DNA analýza sa jednoducho používa a je založená na odbere slín. Nemusíte nikam chodiť, odberovú sadu Vám DNA4fit doručí priamo domov a odber slín v domácom prostredí Vám zaberie len niekoľko minút. Váš odber následne doručíte do DNA4fit poštou a tímy odborníkov v laboratóriách vo Veľkej Británii, Chorvátsku alebo Švédsku začnú pracovať na rozbore. Na analýzu je použitá najmodernejšia metóda celogenómovej analýzy Vašej DNA. Genetické analýzy DNA4FIT sú jednorazová investícia do vášho zdravia s celoživotným efektom, pretože genetika sa nemení. Výsledky máte k dispozícii v priemere za 30 dní.

Pre koho je genetická analýza od DNA4fit vhodná?

Výsledky analýz DNA pomáhajú deťom, dospelým, seniorom ale aj vrcholovým športovcom posunúť celú starostlivosť o zdravie, zdravý životný štýl alebo výkon na najvyššiu možnú úroveň. Predovšetkým u dieťaťa ide o investíciu na celý život. Na základe faktov o jeho genetických silných a slabých stránkach je možné pozitívne ovplyvniť stravovanie, vzdelávanie, výber vhodného športu, výchovu, prevenciu ale aj osobnú zdravotnú starostlivosť.

Na čo mám nárok?

Všetci poistenci Unionu majú možnosť čerpať na webstránke DNA4fit.sk nasledujúce zľavy a výhody:

Analýza

Bežná cena

Zľava

Výsledná cena

SYSTEM SPORT (9 rozsiahlych kapitol DNA analýzy)

+ COOK4fit + konzultácia

599 EUR

200 EUR

399 EUR

SYSTEM COMPLEX (9 rozsiahlych kapitol DNA analýzy)

+ COOK4fit + konzultácia

499 EUR

200 EUR

299 EUR

SYSTEM BEAUTY (3 rozsiahle kapitoly DNA analýzy

zamerané na pleť) + konzultácia

399 EUR

100 EUR

299 EUR

K výsledkom analýzy SYSTEM COMPLEX, SYSTEM SPORT a  ponúka DNA4fit bezplatnú konzultáciu v rozsahu 30 alebo 60 minút. Každý poistenec v rámci nej získa detailnejšie informácie k svojim odporúčaniam a tiež návrh osobného suplementačného programu, zloženého z kvalitných výživových doplnkov. Vhodná suplementácia je popri kvalitnom stravovaní nevyhnutná pre správne fungovanie organizmu.

Novinka: Vyšetrenie adrenálnej (nadobličkovej) únavy

Trápi vás neustála únava, ste vyčerpaný, priberáte, alebo ste často podráždený? Asi málokto z nás by odpovedal záporne. Nové vyšetrenie od DNA4fit v spolupráci s OC Medirex ako absolútna novinka na trhu prináša komplexný pohľad na Vás zdravotný stav s jedným hlavným cieľom – pomôcť vám opätovne sa radovať zo života, navyše s jedinečnou zľavou pre poistencov Unionu v oboch ponúkaných balíkoch (základný a rozšírený):

Druh vyšetreniaBežná cenaZľavaVýsledná cena
Adrenálna únava a stres ZÁKLADNÝ299 EUR60 EUR

239 EUR

Adrenálna únava a stres ROZŠÍRENÝ359 EUR60 EUR299 EUR

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

DNA FAMILY klub ponúka ešte viac

Objednaním analýzy DNA a doručením výsledkov sa za zvýhodnených podmienok stávate členmi VIP DNA FAMILY klubu, kde môžete čerpať dodatočné výhody a zľavy na ďalšie produkty a služby od DNA4fit (doplnky starostlivosti o telo, konzultácie s odborníkmi, športové, stravovacie a suplementačné plány, doplnkovú diagnostiku a iné).

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Zdravé reči #72: Genetické testy

Vypočujte si náš podcast Zdravé reči a dozviete sa všetko o genetických testoch.

Podcast geneticke testy

Ako si uplatním zľavu

Poistenci Union zdravotnej poisťovne pri nákupe jedného z balíkov na stránke dna4fit.sk  uvedú v nákupnom košíku zľavový kód „CHCEMBYTZDRAVY“.

Vaša fyzická aj duševná pohoda spolu s prevenciou chorôb sú stredom nášho záujmu

Novým benefitom v podobe zľavy na genetickú analýzu DNA4fit nadväzujeme na našu dlhodobú stratégiu, ktorou je prevencia chorôb a motivovanie k zmene životného štýlu, pretože zdravie našich poistencov je na prvom mieste. Máte možnosť lepšie spoznať svoje telo a zistiť, v čom sú vaše silné stránky a naopak, čomu sa radšej vyvarovať. Meníme životy k lepšiemu a v tejto ceste poznania vám želáme veľa šťastia.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Upozornenie: Analýza DNA4fit ani interpretácia jej výsledku nenahrádza zdravotnú starostlivosť, poskytovanú lekárom v špecializačnom odbore lekárska genetika. Nemôže byť ani odporúčaním na odborné vyšetrenie v uvedenom odbore.

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.