Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok na očkovanie
nad rámec zákona

Poskytujeme svojim poistencom a poistenkám príspevky na očkovacie vakcíny, ktoré patria medzi nepovinné, vo výške 50 až 100 %.

Príspevok na očkovanie nad rámec zákona

Očkovanie patrí medzi účinné preventívne opatrenia, ktoré pomáhajú predchádzať vzniku infekčných ochorení. V rámci povinného očkovania, zdravotné poisťovne zo zákona plne uhrádzajú vakcíny proti ochoreniam ako napríklad čierny kašeľ, záškrt, tetanus, detská obrna, osýpky, mumps, rubeola, rakovina krčka maternice a iné.

My sme sa rozhodli, že poskytneme našim poistencom a poistenkám príspevky aj na očkovacie vakcíny, ktoré sú nepovinné, a to vo výške 50 až 100 % z ich ceny.

Príspevok vo výške 100% na nadštandardné očkovania

Kompletné očkovanie proti osýpkam
Kvôli poklesu zaočkovanosti detí proti osýpkam vedci predpokladajú, že ľudí vo veku 24 až 49 rokov už zrejme proti tejto nákaze nechráni kolektívna imunita. Ak sa rozhodnete proti osýpkam chrániť očkovaním, kompletne vám preplatíme náklady na očkovaciu látku a lekárovi výkon.
Každoročné očkovanie proti chrípke
To najúčinnejšie, čo môžete spraviť v rámci prevencie sezónnej aj pandemickej chrípky, je očkovanie. Ak sa rozhodnete ochrániť sa pred vírusom chrípky vakcínou, uhradíme očkovanie v plnej výške.

Príspevok vo výške 50% na nadštandardné očkovania

Očkovanie proti HPV vírusu
S vírusom HPV sa vo svojom živote stretne takmer každý človek. V prípade, že si s ním imunita neporadí, môže spôsobiť vážne onkologické ochorenia.
Očkovanie proti pneumokokom
Pneumokokové baktérie spôsobujú niekoľko nebezpečných ochorení ako zápal pľúc či mozgových blán. Môžete sa však proti nim účinne chrániť.
Očkovanie proti kliešťovej encefalitíde
V roku 2020 bol na Slovensku doposiaľ najvyšší výskyt kliešťovej encefalitídy za posledných 20 rokov. Nakaziť sa môžete z infikovaného kliešťa alebo aj prostredníctvom surového mlieka.
Očkovanie proti hepatitíde A
Chráňte sa pred hepatitídou očkovaním doma aj na dovolenke v zahraničí.
Očkovanie proti ovčím kiahňam
Ovčie kiahne je vysoko nákazlivé vírusové ochorenie, ktoré sa šíri vzduchom a dotykom.
Očkovanie proti meningokokom
Preventívne očkovanie vám poskytne vysokú ochranu proti meningokokovým baktériám, ktoré môžu spôsobiť meningokokovú meningitídu.
Očkovanie proti hepatitíde A a B
Účinný spôsob, ako sa chrániť proti hepatitíde typu A a B, je očkovanie. Prispejeme vám naň až 50 % z ceny očkovacej látky.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.