Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok na očkovanie nad rámec zákona

Union zdravotná poisťovňa poskytuje svojim poistencom príspevky na očkovacie vakcíny, ktoré patria medzi nepovinné vo výške 50 až 100% z ich ceny
Prispevok na ockovanie nad ramec zakona

Príspevok na očkovanie nad rámec zákona

Očkovanie patrí medzi efektívne preventívne opatrenia, vďaka ktorému môžeme predchádzať vzniku infekčných ochorení.

Zo zákona zdravotné poisťovne plne uhrádzajú v rámci povinného očkovania vakcíny proti ochoreniam ako napríklad čierny kašeľ, záškrt, tetanus, detská obrna, osýpky, mumps, rubeola, rakovina krčka maternice a iné.

Union zdravotná poisťovňa poskytuje však svojim poistencom aj príspevky na rôzne očkovacie vakcíny, ktoré patria medzi nepovinné / odporúčané, vo výške 50 až 100% z ich ceny. Postup ako uplatniť príspevok nájdete nižšie.

Postup pri očkovaní proti chrípke a osýpkam

Postup pri očkovaní pri ostatných vakcínach

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Náš tip

Vyberte si nepovinnú, resp. odporúčanú očkovaciu vakcínu v ktorejkoľvek lekárni BENU a odneste si ju v praktickej termo taštičke, ktorú dostanete ako darček.

Termo tasky Benu
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.