Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Všetkým poistencom kompletne preplatíme očkovanie proti osýpkam

Kvôli poklesu zaočkovanosti detí proti osýpkam vedci predpokladajú, že ľudí vo veku 24 až 49 rokov už zrejme proti tejto nákaze nechráni kolektívna imunita. Ak sa rozhodnete proti osýpkam chrániť očkovaním, kompletne vám preplatíme náklady na očkovaciu látku a lekárovi výkon.
Ockovanie proti ovcim kiahnam
Ockovanie proti ovcim kiahnam

Čo od nás dostanete?

Osýpky patria medzi najzávažnejšie vírusové ochorenia, ktoré sa veľmi rýchlo šíria vzduchom, najmä medzi neočkovanými skupinami obyvateľstva.

Najúčinnejším preventívnym opatrením proti osýpkam je očkovanie. Náklady na očkovaciu látku proti osýpkam M-M-RVAXPRO a Priorix, ktorými sa očkuje na Slovensku, kompletne preplatíme aj deťom, ktoré doteraz neabsolvovali povinné očkovanie, a rovnako aj všetkým dospelým.

Aké su prejavy osýpok?

Prejavy sa začínajú nádchou, kašľom, zápalom spojiviek a svetloplachosťou. Postupne sa zvyšuje telesná teplota a na sliznici líc vznikajú žltobiele škvrnky s červeným okrajom. Na vrchole teploty sa objavuje splývavá vyrážka, najprv za ušami, potom na tvári, trupe a končatinách. Do štyroch dní sa rozšíri na celé telo. Obávanými komplikáciami osýpok sú zápal pľúc a poškodenie centrálneho nervového systému.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.