Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Získajte členstvo vo Fitshaker s 20 % zľavou

Už žiadne výhovorky, zmeňte svoju obývačku na fitko. Fitshaker vás dostane do formy a potešíte aj svoju dušu. S nami máte členstvo s výhodnou zľavou.
zlava vo fitshaker
zlava vo fitshaker

Čo od nás dostanete?

Chceme vás motivovať k pohybu, športu a lepšiemu životnému štýlu. Byť fit je najlepšia prevencia. 

Pripravili sme pre vás zľavu 20 % na členstvo vo www.fitshaker.sk, ako odmenu za vašu snahu zmeniť svoj životný štýl a zdravie.

Vo fitshaker.sk si môžete vybrať z veľkej ponuky rôznych programov, zameraných na posilnenie tela, chudnutie, strečing, cvičenie v tehotenstve, tanec, jogu a iné. 

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Chcete byť zdraví a fit? Pozrite si celú našu ponuku zliav a výhod pre aktívnych ľudí na našej stránke Benefity pre športovcov.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Poistite sa na letnú dovolenku už teraz

Pohodlne online za 5 minút. Aj s predstihom, aj na poslednú chvíľu. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú zľavu na krátkodobé cestovné poistenie až 50 %.