Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zvýhodnené ceny na laboratórne vyšetrenie v laboratóriách SYNLAB

V laboratóriách SYNLAB môžete využiť zvýhodnené ceny rôznych laboratórnych vyšetrení. Vďaka nim získate viac informácií o vašom zdravotnom stave
Zvyhodnene ceny na laboratorne testy v Synlab
Zvyhodnene ceny na laboratorne testy v Synlab

Čo od nás dostanete?

Ak vás trápia zdravotné problémy alebo len chcete zistiť viac o vašom aktuálnom zdravotnom stave, sú laboratórne vyšetrenia krvi správnou voľbou.

Môžete sa tak okrem základných vyšetrení dozvedieť aj akú máte hladinu vitamínu D, či vaša štítna žľaza pracuje správne alebo či máte nejaké potravinové intolerancie, o ktorých ste doteraz nevedeli. 

Podporujeme vašu ochotu venovať sa kvalite svojho zdravia a chceme, aby boli laboratórne vyšetrenia pre vás dostupnejšie. Preto vám spolu s laboratóriami SYNLAB prinášame:

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.