Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľavy na rôzne typy testov na COVID-19 pre všetkých

Využite zľavy 12 - 31 % na PCR testy výterom, zo slín, či kloktaním a aj na test potvrdenia protilátok. Spolupracujeme so sieťou zariadení na Slovensku, kde môžete využiť zľavu a absolvovať lacnejšie vyšetrenie.
Zlava test covid

Čo od nás dostanete?

Testy na diagnostiku ochorenia COVID-19 sú plne hradené z verejného zdravotného poistenia iba v prípade ich indikovania lekárom. Ak sa chcete otestovať sami, využite zľavu 12 % až 31 % vo viacerých laboratóriách na Slovensku. Vybrať si môžete z týchto foriem testu:

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Testy uhrádzame priamo poskytovateľovi zdravotnej starostlivosti,  preto vám nie je možné spätne preplácať náklady za odber vzorky a testy zrealizované na vašu vlastnú žiadosť, a to ani v prípade, že boli predpísané lekárom.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.