Atoms/icons/24/grey/info-24
Dňa 17. apríla 2024 vo večerných hodinách budeme mať plánovanú odstávku niektorých systémov. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií
Preventívna prehliadka u zubného lekára
Nižšie si prečítate:

Preventívna prehliadka v stomatologickej ambulancii zahŕňa komplentú prehiadku ústnej dutiny a hmatové vyšetrenie príslušných lymfatických uzlín. 

Komu je preventívna prehliadka u zubného lekára určená?

Na preventívnu prehliadku v stomatologickej ambulancii by mali chodiť deti, mladiství aj dospelí ľudia v pravidelných intervaloch.

Ako často treba preventívnu prehliadku u zubného lekára absolvovať?

Ako prebieha a čo všetko zahŕňa preventívna prehliadka u zubného lekára zahŕňa?

Prehliadka v zubnej ambulancii zahŕňa niekoľko základných vyšetrení:

Výsledky preventívnej prehliadky

Výsledky preventívnej prehliadky v stomatologickej ambulancii sa dozviete ihneď. Ak stomatológ alebo stomatologička nájde zubný kaz či akýkoľvek iný nález, je potrebné dohodnúť si ďalší postup liečby čo najskôr. 

V e-booku Preventívne prehliadky u všeobecného lekára, gastroenterológa a stomatológa si prečítajte aj o tom, prečo je dôležité preventívnu prehliadku u zubného lekára absolvovať a čo vám hrozí, ak na ňu nebudete chodiť pravidelne.

Užitočné odkazy

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.