Atoms/icons/24/grey/info-24

….

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľava až 50 % na analýzu vzduchu od Airlogy Labs

V životnom prostredí – vonku, ale aj doma sa nachádza množstvo mikroorganizmov, ktoré môžu byť pre zdravie človeka nebezpečné. Vďaka revolučnej analýze vzduchu a povrchov od spoločnosti Airology Labs môžete jednoducho odobrať vzorku a prostredníctvom jej analýzy zistíte, aký vzduch u vás doma dýchate.
Benefity (1080 × 440 px) (1)
Benefity (1080 × 440 px) (1)

Čo od nás dostanete?

Ochorenia dýchacích ciest ako astma, bronchitída a alergie sú v populácii pomerne časté. Znečistené životné prostredie prispieva k ich vzniku.

Záleží nám na zdraví našich poistencov a poisteniek, podporujeme prevenciu chorôb v každom smere.

Nadviazali sme preto spoluprácu so spoločnosťou Airlogy Labs, ktorá sa zaoberá analýzami ovzdušia a povrchov vo vnútorných priestoroch. Vďaka steru, prípadne odberu vzorky vzduchu, ktorý jednoducho vykonáte sami, zistíte, či vaša pracovňa, kuchyňa, alebo roh spálne neobsahujú škodlivé baktérie, huby, či iné nebezpečné mikroorganizmy. S nami získavate zľavy na tieto odberné súpravy (kity):

Okrem vyhodnotenia vzorky a jej rozboru služba obsahuje aj odporúčania na odstránenie pôvodcu problému a prípadnú konzultáciu s odborným personálom.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.