Príspevok na kurz plávania pre bábätká

Chcete ušetriť na kurze plávania pre vášho novorodenca? Union zdravotná poisťovňa svojim poistencom preplatí lekcie plávanie pre bábätká až do výšky 30 EUR.
Prispevok babatka (na plávanie)

Príspevok na kurz plávania pre bábätká

Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na zdravý, nielen psychomotorický vývoj, ako aj na imunitu detí. Kurzy plávania prebiehajú v mnohých mestách – ich ponuky je možné nájsť na internete. Dĺžka trvania kurzu, počet lekcií a cena sú rôzne.

Stačí, aby ste si vybrali kurz, ktorý vám a vášmu bábätku najviac vyhovuje, prihlásili sa a zaplatili poplatok. Kurz je potrebné absolvovať do veku 18 mesiacov veku bábätka.   Na základe správne vyplnenej žiadosti a doložení potrebných dokladov vám pošleme na váš účet jednorazový príspevok vo výške 30 EUR.

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Výhoda platí, ak máte vy a  vaše dieťatko platný poistný vzťah v Union zdravotnej poisťovni, alebo v prípade zákonného zástupca stačí podaná platná prihláška do Union zdravotnej poisťovne.

Ako na to?

Dôležité dokumenty

Aké ďalšie benefity pre deti poskytujeme?

Union prináša mnoho ďalších zaujímavých benefitov pre bábätká a deti, pretože na zdraví najmenších skutočne záleží.
Doplatky za lieky a dietetické potraviny v neobmedzenej výške Príspevok na nákup novorodeneckých potrieb Monitor dychu a pohybu novorodenca Dentálna hygiena u novorodencov

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.