Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok 30 eur na kurz plávania pre vaše bábätko

Plávanie bábätkám prináša radosť a poskytuje množstvo výhod pre ich zdravý vývoj aj budúci vzťah k športovým aktivitám. Ak sa rozhodnete dopriať svojmu dieťaťu zážitok z kurzu plávania, prispejeme vám naň sumou 30 eur.
Prispevok babatka (na plávanie)

Čo od nás dostanete?

Vedeli ste, že plávanie má pozitívny vplyv na zdravý psychomotorický vývoj, aj na imunitu dojčiat a batoliat? Na čoraz obľúbenejších kurzoch plávania sa bábätká môžu socializovať s rovesníkmi a zabaviť sa so svojimi rodičmi. Vyskúšajte si to so svojím drobcom aj vy.

Nájdite si kurz plávania vo vašom okolí a prihláste sa. Príspevok 30 eur na absolvovanie kurzu vám pošleme priamo na účet.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.