Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Extra hodina na vyšetrenie v BIOINŠTITÚTe v Košiciach

Našim poistencom prinášame výhodu v podobe extra hodiny na objednanie v ambulancii fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie BIOINŠTITÚT v Košiciach. Union, meníme životy k lepšiemu
Bioinstitut v Kosiciach
Bioinstitut v Kosiciach

Bioinštitút je novootvorené súkromné rehabilitačné centrum. V príjemnom prostredí zariadenia ponúkajú širokú škálu služieb v oblasti lekárskej či estetickej medicíny pod vedením MUDr. Juliany Turisovej.

Individuálny prístup tímu klasifikovaných odborníkov Vám nielen pomôže orientovať sa vo formách liečby Vašej diagnózy, ale naučí Vás správne pochopiť systematiku liečby, či preventívnej rehabilitácie.

BIOINŠTITÚT s.r.o.

BIOINŠTITÚT s.r.o.

MUDr. Juliana Turisová
Pražská 2
Košice


0911 043 400


info@bioinstitut.eu

www.bioinstitut.eu

Prinášame možnosť objednať sa na Extra hodinu vyhradenú pre našich poistencov v Bioinštitúte v Košiciach.

Objednať sa môžete  telefonicky na 0911 043 400, alebo prostredníctvom e-mailu info@bioinstitut.eu. Termín na ošetrenie je každý štvrtok, od 13:00 – 14:30 hod.

Podmienkou je objednať sa najneskôr v piatok predchádzajúceho týždňa.

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.