Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Extra hodina na rehabilitáciu v Moldave nad Bodvou

Našim poistencom prinášame výhodu v podobe extra hodiny na objednanie v ambulancii liečebnej rehabilitácie PHYSIOMED v Moldave nad Bodvou.
physiomed rehabilitácia

Čo od nás dostanete?

Physiomed je nové súkromné rehabilitačné centrum v Moldave nad Bodvou, ktoré ponúka širokú škálu služieb v oblasti fyzikálnej liečby.

Aby ste sa k rehabilitácii vo Physiomed v Moldave nad Bodvou dostali čo najskôr, prinášame možnosť objednať sa prostredníctvom Extra hodiny vyhradenej pre našich poistencov. Objednať sa môžete telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu a jednoducho si objednať termín na ošetrenie.

PHYSIOMED s.r.o.

MUDr. Zuzana Štefaniková
ČSA 35
045 01 Moldava nad Bodvou

0905 661 832
055/640 36 56

rehabilitacia.moldava@gmail.com

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.