Atoms/icons/24/grey/info-24
Doplň text. 
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok 100 eur na zuby ročne pre všetkých poistencov a od nového roka až 150 eur

Pomôžeme vám postarať sa o zdravie a krásu vášho úsmevu. Každý rok prispejeme všetkým až 150 eur na dentálnu hygienu a ošetrenia u zubára, deťom do 18 rokov aj na zubný strojček. Využiť ich môžete naraz alebo po častiach.
Prispevok na osetrenie u zubara
Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Príspevok na zuby využilo už viac ako 115 000 poistencov a patrí medzi najobľúbenejšie benefity. Keďže sa snažíme neustále zlepšovať, od 1. 1. 2022 sme sa rozhodli prispievať vám na zuby až 150 eur ročne. Z toho bude 100 eur určených na ošetrenie u zubára a ďalších 50 eur na dentálnu hygienu.

Čo od nás dostanete?

Nie nadarmo sa hovorí, že kto sa poctivo stará o zuby, šetrí u zubára. My vám pomôžeme ušetriť ešte viac. Každý člen rodiny, ktorý je u nás poistený, si môže uplatniť príspevok na zuby vo výške 100 eur.

Príspevok môžete využiť napríklad na plombovanie, zubné korunky, dentálnu hygienu či parodontológiu. Deti do 18 rokov si môžu uplatniť príspevok aj na zubné strojčeky a čeľustno-ortopedické výkony.

Sumu je možné využiť celú naraz alebo si príspevok rozdeliť na viac ošetrení podľa potreby.

Aké úkony sú súčasťou zubného benefitu, nájdete tu.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Zákonný príspevok u nezmluvného poskytovateľa

Pri uplatnení zákonného príspevku u nezmluvného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti na dentálnu hygienu už nemusíte, ako naši poistenci, vopred žiadať o súhlas s poskytnutím príspevku.

Od 14. 9. 2021 stačí, ak po absolvovaná dentálnej hygieny vyplníte príslušnú žiadosť a zašlete nám ju spolu s dokladom o úhrade.

Prehrať video

Čo treba splniť?

Ako na to?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.