Atoms/icons/24/grey/info-24
Doplň text. 
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Pomôžeme vám s doplatkami u zubára

Doplatky za zubné korunky a dentálnu hygienu zaťažujú každý rodinný rozpočet. Zistite, v akej výške vám Union prispeje na zuby a dentálnu hygienu.
pomozeme vam s doplatkami u zubara
pomozeme vam s doplatkami u zubara

Vieme, že u zubára musíte často doplácať. Chceme vám pomôcť, a preto prispievame na dentálnu starostlivosť a doplatky u zubára.

Zubná korunka

Zubná korunka je riešením vtedy, keď treba úplne nahradiť chýbajúci zub alebo poškodenú veľkú časť jeho povrchu (v prípadoch, keď klasická plomba už nepomôže).

Používa sa najmä v prípadoch: 

Zdravotné poisťovne platia za korunku zubárovi podľa cenového opatrenia Ministerstva zdravotníctva SR. Napriek tomu však poistenec dopláca v niektorých prípadoch aj 100 EUR.

My v Union zdravotnej poisťovni vieme, že výdavky na zubára potrápia nejednú peňaženku. Preto pre všetkých našich poistencov máme Príspevok 100 EUR na zuby a dentálnu hygienu ročne pre každého.

Príspevok 100 EUR na zuby ročne si môžete uplatniť na rôzne doplatky za ošetrenia u zubára, ktorý má s Union zdravotnou poisťovňou uzatvorenú zmluvu (zoznam zmluvných zubárov), alebo aj na dentálnu hygienu, ktorá pomáha udržiavať vaš úsmev zdravý a krásny.

100 EUR na zuby ročne každému poistencovi