Atoms/icons/24/grey/info-24
…..
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Polikliniky v Košiciach

Zistite, aké výhody majú poistenci Union zdravotnej poisťovne v košických poliklinikách. Aj v Košiciach meníme životy k lepšiemu.
vyhody Skalica
vyhody Skalica

Výhody pre poistencov Union zdravotnej poisťovne v poliklinikách v Košiciach

V spolupráci s poliklinikami Terasa, Centrum a 3F – Mikrochirurgia oka v Košiciach sme pre našich poistencov pripravili množstvo výhod.

Záleží nám na vašej spokojnosti a robíme maximum pre to, aby sme pokryli všetky vaše potreby.

Union, meníme životy k lepšiemu

0
Balík

Balík výhod pre váš zdravý zrak vo výške až 150 eur. Na zdraví našich poistencov nám záleží, preto majú v rámci očného balíka komplexné vyšetrenie očí a OCT vyšetrenie úplne zdarma. Okrem toho prispejeme deťom na okuliare.

Poliklinika Terasa

Poliklinika Terasa
Toryská 1
040 11 Košice

E-mail: poliklinikaterasa@bnc.sk
Tel. č.: 055/ 2851 700, 055/ 2851 777, 16 183

Poliklinika Terasa je neštátne zdravotnícke zariadenie prevádzkované poskytovateľom zdravotnej starostlivosti spoločnosťou Poliklinika Terasa s.r.o..
Zdravotnícke zariadenie sa nachádza v modernej zrekonštruovanej budove s ideálnou polohou v centre najväčšieho košického sídliska, t.j. sídliska Terasa, na Toryskej ulici 1, okres Košice II.

Poliklinika Terasa, so širokým spektrom všeobecných a špecializovaných ambulancií, ponúka svojim klientom komplexnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť v klimatizovaných ambulanciách vybavených špičkovou zdravotníckou technikou.

Tento štandardný základ je na poliklinike doplnený o špecializované ambulancie zdravotnej starostlivosti, samostatné zariadenia na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, plnoautomatické biochemické a hematologické laboratórium, pracoviská RDG a denzitometrie.

Historicky neoddeliteľnou súčasťou tejto budovy je aj jediná pohotovostná Lekáreň, ktorá spolu so všetkými typmi ambulancií ambulantnej pohotovostnej služby poskytujú už viac ako 30 rokov svoje služby nielen občanom mesta Košice ale aj Košice-okolie, a to celoročne s nepretržitou 24 hodinovou prevádzkou 7 dní v týždni.

Na účely parkovania sa v bezprostrednej blízkosti budovy Polikliniky Terasa nachádza 40 bezplatných parkovacích miest a v neďalekej dostupnosti ďalších 200 bezplatných parkovacích miest.

Poliklinika Terasa si dala za svoj hlavný cieľ presvedčiť svojou kvalitou, prístupom a spoľahlivosťou vás a vašich blízkych, aby ste sa stali jedným z jej klientov.

Viac informácií o poliklinike Terasa nájdete na webovej stránke polikliniky Terasa.

S nami sú nedostupné termíny na ošetrenie u lekára minulosťou. Prinášame možnosť objednať sa na Extra hodinu vyhradenú pre našich poistencov.

Stačí zavolať na telefónne číslo 055 / 2851 700 a operátor vám ponúkne dátum a čas, ktorý je rezervovaný pre našich poistencov.

Všeobecná ambulantná starostlivosť:

 • Všeobecná ambulancia pre deti a dorast
 • Všeobecná ambulancia pre dospelých

 

Špecializovaná ambulantná starostlivosť: 

 • Interná ambulancia
 • Kardiologická ambulancia
 • Ambulancia cievnej chirurgie a podiatrická poradňa
 • Ambulancia plastickej chirurgie
 • Chirurgická ambulancia
 • Gastroenterologická ambulancia
 • Urologická ambulancia pre deti a dorast
 • Urologická ambulancia pre dospelých
 • Gynekologická ambulancia a poradňa
 • Očná ambulancia, ORL a foniatrická ambulancia
 • Ambulancia chirurgie ruky a ortopédie
 • Reumatologická ambulancia
 • Algeziologická ambulancia

Ďalšie služby:

 • Excimerový laser
 • Infúzna liečba
 • Röntgen – RDG a denzitometria
 • Biochemické a hematologické laboratórium

Našim poistencom zabezpečujeme čo najskorší termín na sono. 

Stačí zavolať na telefónne číslo  055 / 2851 700 a operátor vám ponúkne termín do 2 týždňov:

 • USG žíl a ciev krku
 • USG močového traktu a USG malej panvy
 • USG brušnej dutiny

Našim poistencom ponúkame možnosť prihlásiť sa ku profesionálnym všeobecným lekárom.

Navyše všetci poistenci majú k dispozícii extra hodinu na vyšetrenie ku všeobecnému lekárovi:

 • Všeobecný lekár pre deti a dorast
 • Všeobecný lekár pre dospelých

Poliklinika Centrum

Poliklinika Centrum
Brigádnická 2
040 11 Košice

E-mail: poliklinikacentrum@bnc.sk
Tel. č.: 055/ 2851 831, 055/ 2851 832

Poliklinika Centrum, so širokým spektrom všeobecných a špecializovaných ambulancií, ponúka svojim klientom komplexnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť v klimatizovaných ambulanciách vybavených špičkovou zdravotníckou technikou.

Tento štandardný základ je na poliklinike doplnený o špecializované ambulancie zdravotnej starostlivosti, pracoviská Digitálnej mamografie, Ultrasonografie, Echokardiografie, Elektrokardiografie, RDG, spirometrie a denzitometrie.

Všeobecná ambulantná starostlivosť:

– Všeobecná ambulancia pre deti a dorast
– Všeobecná ambulancia pre dospelých

Špecializovaná ambulantná starostlivosť:

– Interná ambulancia
– Kardiologická ambulancia
– Kardiológia pre deti
– Neurológia
– Endokrinológia
– Mamografia
– Gynekologická urológia
– Gynekologická ambulancia
– Fyziaterapia v gynekológii a urológii
– Odborná gynekológia a Mamológia
– Očná ambulancia
– ORL a foniatrická ambulancia
– USG – rádiodiagnostika
– Reumatológa
– Stomatológia

Ďalšie služby:

– Denzitometria
– Röntgen – RDG

S nami sú nedostupné termíny na ošetrenie u lekára minulosťou. Prinášame možnosť objednať sa na Extra hodinu vyhradenú pre našich poistencov.

Stačí zavolať na 055 / 2851 831 a operátor vám ponúkne dátum a čas, ktorý je rezervovaný pre našich poistencov.

Našim poistencom zabezpečujeme čo najskorší termín na sono.

Stačí zavolať na 055 / 2851 831 a operátor vám ponúkne termín do 2 týždňov:

 • Mamografia
 • USG poprsia
 • USG brušnej dutiny
 • RTG hrudníka, končatín, chrbtice, kĺbov a dutín (pracovisko Poliklinika Terasa)

3F - Mikrochirurgia oka

3F s.r.o. 
Toryská 1/1F
040 11 Košice

E-mail: recepcia3f@gmail.com
Tel. č.: 055/ 2851 795 055/ 2851 739
Objednávanie pacientov: 0915 902 057

 

3F mikrochirurgia oka je súkromná očná klinika, ktorá v dnešnej forme existuje od roku 2003, ako druhé najstaršie zariadenie svojho druhu na Slovensku. Poskytuje široké spektrum služieb a zákrokov. Základná starostlivosť je zabezpečená dvoma oftalmologickými ambulanciami prvého kontaktu a optikou, kde sa o pacientov starajú vyškolené optometristky.

V mikrochirurgickej časti kliniky sú okrem ambulancií aj dve operačné sály. V laserovej sále sú realizované laserové zákroky na odstránenie refrakčných vád. Druhá operačná sála slúži na operácie katarakty, glaukómu, rohovky a zadného segment oka a iné chirurgické zákroky na spojovke a operácie mihalníc. Na našej klinike poskytujeme pacientom špičkovú zdravotnú starostlivosť, a to vďaka najmodernejšiemu prístrojovému vybaveniu a vyškolenému personálu. 

Snažíme sa našim pacientom poskytnúť najlepšie služby, a k tomu patrí aj široká škála najmodernejších diagnostických a terapeutických prístrojov. Medzi ne patria napríklad:

– spektrálny optický koherentný tomograf (OCT), 
– počítačový perimeter – moderný diagnostický prístroj pre presné a rýchle testovanie zorného poľa pomocou svetelných stimulov,
– vysoko precízne viacúčelové vyšetrenie rohovky, tzv. Topografia rohovky, 
– ultrazvukové meranie hrúbky rohovky – Pachymetria, 
– Endotelová mikroskopia – vysoko špecializované vyšetrenie rohovky, ktoré detailne odhaľuje kvalitu a štruktúru vnútornej vrstvy očnej rohovky – endotelu,
– vyšetrenie na prístroji GDx (laserový analyzátor vrstvy nervových vlákien sietnice) umožňuje diagnostikovať glaukóm o 5 – 6 rokov skôr, ako dôjde k poškodeniu zraku, 
– vyšetrenie očného pozadia funduskamerou, ktoré je dôležitou súčasťou komplexného očného vyšetrenia, ale tiež ultrazvukové vyšetrenie oka. 

S nami sú nedostupné termíny na ošetrenie u lekára minulosťou. Prinášame možnosť objednať sa na Extra hodinu vyhradenú pre našich poistencov

Stačí zavolať na príslušné telefónne číslo a operátor vám ponúkne dátum a čas, ktorý je rezervovaný pre našich poistencov.

Naši poistenci môžu využiť 100 % zľavu. 

Vyšetrenie OCT oka (optická koherentná tomografia):

– dôsledné vyšetrenie očí prostredníctvom bezkontaktného zobrazovania vnútroočných štruktúr s vysokým rozlíšením detailov na identifikáciu ochorení zrakového nervu a sietnice plne hradené bez doplatku poistenca.
– OCT vyšetrenie je nevyhnutné pre stanovanie správneho liečebného postupu pri väčšine očných zákrokov. Všetky náklady na OCT vyšetrenie uhradíme za vás.

Infografika

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.