Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Dostupnejší termín a komfortné objednanie na rádiologické vyšetrenia

Objednajte sa na vyšetrenie magnetickou rezonanciou, počítačovou tomografiou, ultrazvukovou sonografiou, či mamografiou telefonicky alebo emailom a získajte dostupnejší termín vo vybraných zdravotníckych zariadeniach.
Dostupnejsi termin na diagnosticke vysetrenie

Čo od nás dostanete?

Počet požiadaviek na magnetickú rezonanciu, počítačovú tomografiu (CT), mamografiu a ďalšie vyšetrenia neustále stúpa a čakacie doby môžu byť dlhé aj niekoľko týždňov či mesiacov.

Aby sme vám zabezpečili dostupnejší termín na diagnostické vyšetrenie, spolupracujeme s viacerými zdravotníckymi zariadeniami na Slovensku, v ktorých sa môžete na rádiologické vyšetrenie objednať telefonicky aj emailom. Termín na vyšetrenie tak získate rýchlejšie, v závislosti od kapacitných možností zariadenia, spravidla do dvoch až troch týždňov

Zariadenia, v ktorých sa môžete spoľahnúť na dostupnejšie termíny:

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Ak využijete niektoré zo spomenutých radiologických zdravotných zariadení, získate navyše aj bezplatný online prístup k výsledkom diagnostického vyšetrenia.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.