Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok 200 eur na mikromanipulačnú techniku ICSI

Metóda ICSI (intracytoplazmatická injekcia spermie) je laboratórna technika, ktorá je nadstavbou IVF (in vitro fertilizácia) v rámci procesu umelého oplodnenia. Touto technikou sa pomocou injekcie vpraví najkvalitnejšia spermia do cytoplazmy zrelého vajíčka. Má tak uľahčenú cestu, pretože nemusí prekonávať jeho obaly. Čo treba splniť, aby ste od nás dostali príspevok na ICSI?
ICSI mikromanipulacna technika
ICSI mikromanipulacna technika

Čo od nás dostanete?

Výhodou metódy ICSI oproti klasickému IVF je, že pri spontánnom oplodnení vajíčka musia spermie postupne aktívne samé vyhľadať vajíčko, preniknúť cez masu buniek okolo vajíčka, prejsť ďalším obalom vajíčka a spojiť sa s tenkou bunkovou membránou vajíčka. Ide o celé množstvo dejov, kde stačí, že zlyhá jediná časť a výsledkom je neoplodnené vajíčko.

Vďaka ICSI sa táto náročná cesta spermie do vajíčka preklenie tým, že spermia je injektovaná priamo na miesto – teda do vnútra vajíčka. Deje, ktoré nastávajú po vstupe spermie do vajíčka, sú už v oboch prípadoch rovnaké a závisia od pripravenosti vajíčka k ďalším procesom, ktorých sa vajíčko aktívne zúčastňuje.

Čo treba splniť?

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Príspevok môže byť poskytnutý u jednej poistenky max. 3x za život – tak, ako sú hradené cykly IVF a len v tých prípadoch, keď je IVF cyklus hradený z verejného zdravotného poistenia

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Najčastejšie otázky

Príspevok môže byť poskytnutý u jednej poistenky max. trikrát za život – tak, ako sú hradené cykly IVF a len v tých prípadoch, keď je IVF cyklus hradený z verejného zdravotného poistenia.

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus.