Atoms/icons/24/grey/info-24

V piatok 30. 9. 2022 sme pre vás predĺžili otváraciu dobu kontaktných miest až do 20:00 hod. 

Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Veľkorysé programy zamerané na prevenciu

Opýtajte sa ktoréhokoľvek doktora, aký je najúčinnejší liek na závažné ochorenia a všetci sa zhodnú - prevencia. Chorobám je najlepšie predchádzať.
Veľkorysé programy zamerané na prevenciu
Veľkorysé programy zamerané na prevenciu
   

Aj preto je mimoriadne dôležité zaradiť do svojho života pravidelné preventívne prehliadky, ale aj vyšetrenia, ktoré dokážu odhaliť ochorenia a onkologické choroby v ich počiatočnom štádiu. 

V Union zdravotnej poisťovni sme si vedomí obrovského významu vyšetrení zameraných na prevenciu. Hoci nie sú zo zákona povinné, oplatí sa ich zvážiť, lebo vám môžu zachrániť život.

O našom zdraví nám najviac prezradí telo. Vieme to, a preto sme medzi naše benefity zdravotnej poisťovne pridali aj množstvo aktivít zameraných na prevenciu. Vďaka nim lekári dokážu vážne zdravotné problémy odhaliť ešte v zárodku.

Napriek medicínskym pokrokom je rakovina stále druhou najčastejšou príčinou úmrtí na Slovensku. Jej liečba stojí postihnutých nielen obrovské množstvo síl, no i nemalé sumy peňazí. Union poisťovňa vám preto ako prvá na Slovensku prináša možnosť poistenia onkologickej choroby, ktoré vám v prípade najhoršieho pomôže zvládnuť nepriaznivý finančný dopad, ktorý je, bohužiaľ, často s dlhodobou liečbou spojený.

Financie môžete použiť na čokoľvek, čo nie je hradené z verejného zdravotného poistenia. Napríklad splátky hypotekárneho a spotrebného úveru, rekonvalescenčný pobyt pri mori alebo akékoľvek výdavky spojené s plnohodnotným životom počas boja s rakovinou. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú 20% zľavu na poistenie onkologických chorôb a mnoho ďalších výhod.

0
tisíc spokojných
klientov
0
tisíc doplatkov
na zuby mesačne
21

tisíc zmluvných
lekárov

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.