Atoms/icons/24/grey/info-24
Dňa 17. apríla 2024 vo večerných hodinách budeme mať plánovanú odstávku niektorých systémov. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Preventívne vyšetrenie rakoviny prostaty

Presná príčina vzniku rakoviny prostaty nie je známa, má však charakter dedičného ochorenia. Preventívna prehliadka u urológa pomáha zachytiť rakovinu prostaty vo včasnej fáze. U nás máte preventívnu prehliadku už od štyridsiateho roku života.
Prehliadka u urologa
Prehliadka u urologa

Čo od nás dostanete?

Rakovina prostaty je na Slovensku tretím najčastejším onkologickým ochorením u mužov. Dôležitým faktorom pri vzniku rakoviny prostaty je vek – väčšina prípadov sa vyskytuje u mužov vo veku nad 50 rokov. Ako poistenec Union zdravotnej poisťovne máte nárok na: 

Čo znamená PHI (Prostate Health Index)

Stanovenie PHI u nás nazývaný ako index zdravej prostaty je komplexné vyšetrenie prostaty, ktoré sa skladá z vyšetrení p2PSA, PSA a free PSA (Prostate prostate-specific antigen, resp. prostatický špecifický antigén). PHI sa vypočíta z analýzy týchto troch uvedených parametrov a umožňuje kvalitnejšie určiť riziko výskytu rakoviny prostaty.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.