Zdieľať

Zdravý rozum #2: Ako správne šetriť?

ZRO_2-9
Vypočujte si 2. diel nášho nového podcastu Zdravý rozum, v ktorom sa venujeme téme ako správne šetriť.
ZRO_2-9

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Predtým, ako sa rozhodnete v dnešnej dobe šetriť, je dôležité prehodnotiť svoje finančné rezervy a rozumne ich rozdeliť (diverzifikovať), teda investovať rôznym spôsobom.

Ako sa zorientovať vo svete financií, kde a v akej miere sa oplatí investovať vám poradí Stanislav Pánis, analytik J&T Banky.

Navyše sa dozviete aj:

Atoms/icons/80/grey-red/poistenie_majetku-80

Naše poistenie nehnuteľnosti a domácnosti je jednoduché a zrozumiteľné

Vyskladajte si ho podľa svojich potrieb online za pár minút. Zľava 20 % na online Poistenie domácnosti plus zľava 5 % pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 2. dielu podcastu Zdravý rozum o tom ako správne šetriť kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.