Zdieľať

Zdravý biznis #1: Inflácia

ZB_1_Inflácia
Vypočujte si 1. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme inflácii a hospodáreniu so svojimi financiami počas rastúcej inflácie.
ZB_1_Inflácia

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Po pandémii prišiel konflikt na Ukrajine, s ktorým súvisia vysoké ceny energií a pohonných hmôt. So zvyšovaním cien nám rastie aj inflácia a za svoje peniaze si vieme kúpiť stále menej tovaru. 

Priemerný Slovák ročne minie až 2300 € na zbytočnosti a 40 % z toho čo nakúpi, vyhodí. Ako by sme mali počas rastúcej inflácie hospodáriť so svojimi peniazmi a ako sa s infláciou popasovať? Aj tieto užitočné informácie môžu prispieť k vášmu zdravému biznisu.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Prinášame prvú epizódu podcastu Zdravý biznis, v ktorej hostkou Števa Modriča je analytička Lenka Buchláková. Vitajte vo svete zdravých financií a zdravého biznisu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 1. dielu podcastu Zdravý biznis o inflácii kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.