Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravý biznis #1: Inflácia

ZB_1_Inflácia
Vypočujte si 1. diel nášho podcastu Zdravý biznis, v ktorom sa venujeme inflácii a hospodáreniu so svojimi financiami počas rastúcej inflácie.
ZB_1_Inflácia

Podcast Zdravý biznis je najnovším prírastkom medzi obľúbenými podcastmi od Unionu. Na úspech Zdravých rečí a Zdravej duše nadväzuje s užitočnými radami pre ľudí pracujúcich v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Zároveň je však vhodný aj pre laikov, či študentov ekonomických smerov, ktorí sa chcú zorientovať vo svete financií a poznať odpovede na aktuálne otázky, ktoré im sprostredkujú odborníci.

Dvakrát mesačne vám prinášame nový diel podcastu Zdravý biznis. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa sveta financií.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Po pandémii prišiel konflikt na Ukrajine, s ktorým súvisia vysoké ceny energií a pohonných hmôt. So zvyšovaním cien nám rastie aj inflácia a za svoje peniaze si vieme kúpiť stále menej tovaru. 

Priemerný Slovák ročne minie až 2300 € na zbytočnosti a 40 % z toho čo nakúpi, vyhodí. Ako by sme mali počas rastúcej inflácie hospodáriť so svojimi peniazmi a ako sa s infláciou popasovať? Aj tieto užitočné informácie môžu prispieť k vášmu zdravému biznisu.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Prinášame prvú epizódu podcastu Zdravý biznis, v ktorej hostkou Števa Modriča je analytička Lenka Buchláková. Vitajte vo svete zdravých financií a zdravého biznisu.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 1. dielu podcastu Zdravý biznis o inflácii kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.