Zdieľať

Unikátny benefit v zubnej starostlivosti: Ušetrite aj viac ako 300 eur!

príspevok na zuby 300 eur
Zdravie zubov a celej ústnej významne ovplyvňuje celkové zdravie človeka. Zanedbané problémy chrupu môžu mať veľké následky na zdraví rôznych orgánov. Starostlivosť o zuby si vyžaduje pravidelnosť, zodpovedný prístup, a zároveň nie je práve najlacnejšia. Vďaka nášmu obľúbenému a teraz ešte vylepšenému zubnému benefitu, to však môže byť pre vás oveľa jednoduchšie.
príspevok na zuby 300 eur
V článku si prečítate:

Obľúbený zubný benefit sme vylepšili

Zubné kefky, medzizubné kefky, dentálne nite, špeciálne nite na mostíky, jednozväzkové zubné kefky, škrabky na jazyk, ústne vody, špeciálne pasty…

Našťastie, dnes už máme k dispozícii veľký výber kvalitných výrobkov potrebných na každodennú domácu starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. Pri každodennom a správnom používaní však ide o nezanedbateľnú sumu, ku ktorej je ešte potrebné pripočítať aj náklady na pravidelnú odbornú dentálnu hygienu.

Naše poistenky a poistenci si už dávnejšie obľúbili zubný benefit, vďaka ktorému sa o zdravie svojho chrupu mohli postarať o lepšie a jednoduchšie. Teraz však môžu využívať unikátnu novinku v podobe atraktívneho príspevku na starostlivosť o zuby vo výške viac ako 300 eur ročne.

Ako to funguje? Zachovali sme príspevok na odborné zubné vyšetrenie a k nemu ešte pridali niekoľko špeciálnych príspevkov na produkty domácej dentálnej hygieny značky Oral-B.

0
na zuby

Prispejeme vám až 300 € na zuby ročne –⁠ na ošetrenie u zubára, na dentálnu hygienu, zubné strojčeky a na inovatívne zubné kefky Oral-B iO či ďalšie produkty značky Oral-B.

Ošetrenie u zubára a na dentálnej hygiene

Tento príspevok je rozdelený na 100 eur, ktoré môžete využiť na ošetrenie v zubnej ambulancii (napríklad na plombovanie zuba či na zubné korunky). Deti ho môžu využiť na zubný strojček či ošetrenie u čeľustného ortopéda. Zvyšných 50 eur je určených na odbornú dentálnu hygienu v zubnej ambulancii. Spolu získate 150 eur na odbornú starostlivosť o zuby a ústnu dutinu. 

Unikátny príspevok na produkty Oral-B

Najvyšší štandard v domácej starostlivosti o zuby vám poskytnú špeciálna dentálne produkty značky Oral-B. Zo 150 eur na domácu dentálnu hygienu môžete na nákup elektrických zubných kefiek a náhradných hlavíc s technológiou iO využiť príspevok 120 eur. Nakúpiť ich môžete v e-shope BENU lekárne. 

Tým to však nekončí, pretože značka Oral-B má naozaj širokú ponuku rozmanitých produktov na dentálnu hygienu. Ďalších viac ako 20 eur ročne môžete teda využiť na nákup týchto produktov, rovnako v e-shope BENU lekárne. Hodnota vašej objednávky musí byť minimálne 10 eur. Ak ale nakúpite za viac ako 10 eur, získate od nás vždy príspevok až 50 percent z celkovej sumy nákupu. 

Navyše vám ešte prispejeme 10 eur na nákup špeciálneho balíčka každodennej dentálnej hygieny značky Oral-B v e-shope BENU lekárne. Balíček obsahuje zubné kefky, zubnú pastu, dentálnu niť a ústnu vodu a môžete si ho za výhodnú cenu (5,99 eur) kúpiť raz ročne.

Starostlivosť o zdravie vašich zubov môže byť odteraz oveľa jednoduchšia. Využite naše jedinečné príspevky na ošetrenie chrupu a starostlivosť o zuby, aby ste si udržali zdravý a žiarivý úsmev.

Stiahnite si e-book Preventívna prehliadka u všeobecného lekára, gastroenterológa a stomatológa

V e-booku nájdete praktické informácie aj o dôležitosti preventívnych prehliadok v zubnej ambulancii. 

Martina Harsanyiova

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.