Atoms/icons/24/grey/info-24

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok až 120 eur na iO kefky a hlavice od Oral-B

Posuňte osobnú zubnú starostlivosť na novú úroveň. Získajte príspevok až 120 eur na kefky a hlavice s technológiou iO od značky Oral-B. S kvalitnou starostlivosťou o zuby bude váš úsmev ešte žiarivejší.
Oral-B titulka iO
Oral-B titulka iO

Čo od nás dostanete?

Naším cieľom je podporiť prevenciu zdravotných problémov vo všetkých oblastiach vášho zdravia. Najlepšou prevenciou zubného kazu a iných problémov ústnej dutiny spojených s finančne aj pocitovo náročnými návštevami v zubnej ambulancii je kvalitná a pravidelná domáca zubná hygiena.

V spolupráci s Oral-B vám preto poskytneme jedinečnú možnosť zakúpiť si elektrické zubné kefky Oral-B s najnovšou technológiou iO s našimi príspevkami:

Príspevky si môžete uplatniť v e-shope BENU lekárne.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Zaujal vás tento benefit? Vďaka spolupráci so značkou Oral-B môžete od nás získať viac ako 150 eur ročne na nákup produktov tejto značky. Zistite viac na stránke 150 eur od Oral-B. Spolu s vaším obľúbeným benefitom Príspevok 150 eur na zuby, tak môžete od nás získať viac ako 300 eur ročne.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.