Atoms/icons/24/grey/info-24

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok viac ako 20 eur ročne na nákup produktov od Oral-B

Krásny a zdravý úsmev si vyžaduje pravidelnú starostlivosť. Každý štvrťrok vám preto prispejeme najmenej 5 eur na nákup produktov ústnej hygieny značky Oral-B.
Oral-B_20_eur_titulka
Oral-B_20_eur_titulka

Čo od nás dostanete?

Pokračujeme v našej podpore prevencie zdravotných problémov našich poistencov a poisteniek. V prevencii zubných kazov a ďalších dentálnych problémov je najdôležitejšia pravidelná osobná denná ústna hygiena. Rozhodli sme sa preto prispieť vám na ňu. 

Každý štvrťrok vám prispejeme minimálne 5 eur na nákup produktov od značky Oral-B, ktoré nie sú súčasťou Dentálneho balíčka a príspevku na produkty s iO technológiu v e-shope BENU lekárne. (Minimálna hodnota objednávky je 10 eur.)

Príspevok môžete využiť štyrikrát ročne v celkovej hodnote minimálne 20 eur. Ak nakúpite za viac ako 10 eur, váš príspevok bude ešte vyšší, a to vždy 50 percent z celkovej hodnoty nákupu. Príspevok nie je vekovo limitovaný, môžu ho využiť aj vaše malé deti. 

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Zaujal vás tento benefit? Vďaka spolupráci so značkou Oral-B môžete od nás získať viac ako 150 eur ročne na nákup produktov tejto značky. Zistite viac na stránke 150 eur od Oral-B. Spolu s vaším obľúbeným benefitom Príspevok 150 eur na zuby, tak môžete od nás získať viac ako 300 eur ročne.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.