Atoms/icons/24/grey/info-24

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Príspevok 10 eur na balíček dentálnej hygieny od Oral-B

Záleží nám na vašom zdravom a žiarivom úsmeve. V spolupráci s Oral-B sme pre vás pripravili balíček každodennej dentálnej hygieny, ktorý obsahuje kefky, pastu, niť a ústnu vodu. S naším príspevkom 10 eur ho získate za výhodnú cenu.
Oral-B dentalny balik
Oral-B dentalny balik

Čo od nás dostanete?

Aby váš úsmev zostal žiarivý a chrup aj ďasná zdravé, vyžaduje to každodennú starostlivosť.  Tá vás stojí nielen čas ale aj peniaze. Chceme vám s každodennou starostlivosťou o vaše dentálne zdravie pomôcť.

Preto sme pre vás spolu s Oral-B pripravili balíček každodennej dentálnej hygieny, ktorého súčasťou sú: 

Na tento balíček vám poskytneme príspevok 10 eur, vďaka čomu ho získate za výhodnú cenu 5,99 eur (hodnota balíčka je 15,99 eur). Príspevok si môže uplatniť raz ročne v každom kalendárnom roku v e-shope BENU lekárne.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Vďaka stránke darcaKrvi.sk môžete pri darovaní krvi ušetriť čas vyplnením dotazníka online. Na stránke nájdete päťkrokový formulár, na konci ktorého si môžete stiahnuť predvyplnený dotazník pre darcov krvi, plazmy a krvných buniek v PDF formáte.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.