……………

Príspevok 10 eur na balíček dentálnej hygieny od Oral-B

Záleží nám na vašom zdravom a žiarivom úsmeve. V spolupráci s Oral-B sme pre vás pripravili balíček každodennej dentálnej hygieny, ktorý obsahuje kefky, pastu, niť a ústnu vodu. S naším príspevkom 10 eur ho získate za výhodnú cenu.
Oral-B dentalny balik

Čo od nás dostanete?

Aby váš úsmev zostal žiarivý a chrup aj ďasná zdravé, vyžaduje to každodennú starostlivosť.  Tá vás stojí nielen čas ale aj peniaze. Chceme vám s každodennou starostlivosťou o vaše dentálne zdravie pomôcť.

Preto sme pre vás spolu s Oral-B pripravili balíček každodennej dentálnej hygieny, ktorého súčasťou sú:

Na tento balíček vám poskytneme príspevok 10 eur, vďaka čomu ho získate za výhodnú cenu 5,99 eur (hodnota balíčka je 15,99 eur). Príspevok si môže uplatniť raz ročne v každom kalendárnom roku v e-shope BENU lekárne.

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás

Zaujal vás tento benefit? Vďaka spolupráci so značkou Oral-B môžete od nás získať viac ako 150 eur ročne na nákup produktov tejto značky. Zistite viac na stránke 150 eur od Oral-B

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.