Atoms/icons/24/grey/info-24
……………
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Veľkorysé programy
zamerané na prevenciu

Opýtajte sa ktoréhokoľvek doktora, aký je najúčinnejší liek na závažné ochorenia a všetci sa zhodnú – prevencia. Chorobám je najlepšie predchádzať.

Zaraďte si do života pravidelné preventívne prehliadky

Včasné odhalenie rozvíjajúcich sa vážnych zdravotných problémov vám môže zachrániť život. Popri pravidelnej preventívnej prehliadke, na ktorú máte nárok každé dva roky, sa oplatí zvážiť aj ďalšie preventívne vyšetrenia, ktoré sú za bežných okolností spoplatnené.

Preto sme medzi naše zdravotné benefity zaradili vyšetrenia zamerané na prevenciu, ktoré dokážu odhaliť onkologické choroby a ďalšie závažné ochorenia v ich počiatočnom štádiu.

Prevencia onkologických ochorení:

Preventívne vyšetrenie rakoviny prostaty
Preventívna prehliadka u urológa pomáha zachytiť rakovinu prostaty vo včasnej fáze. U nás máte preventívnu prehliadku už od štyridsiateho roku života.
Prevencia rakoviny krčka maternice
Cytologické vyšetrenie metódou LBC, ktoré dokáže odhaliť aj včasné štádiá rakoviny krčka maternice, vám preto preplatíme v plnej výške.
Preventívne vyšetrenie rakoviny hrubého čreva a konečníka
Rakovina hrubého čreva a konečníka patrí medzi ochorenia, pri liečbe ktorých je zásadná včasná diagnostika.
Príspevok na očkovanie proti HPV vírusu
V prípade, že si s HPV vírusom imunita neporadí, môže spôsobiť vážne onkologické ochorenia. Na očkovanie vám prispejeme 50%.
BRCAscreen test na odhalenie DNA predispozície rakoviny prsníka
Preplatíme našim poistenkám a poistencom špeciálny test BRCAscreen, ktorý spoľahlivo odhalí predispozície na rakovinu prsníka.
Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Poistenie onkologických chorôb

Napriek medicínskym pokrokom je rakovina stále druhou najčastejšou príčinou úmrtí na Slovensku. Jej liečba stojí postihnutých nielen obrovské množstvo síl, no i nemalé sumy peňazí.

Preto vám ako prvá poisťovňa na Slovensku prinášame možnosť poistenia onkologickej choroby, ktoré vám v prípade potreby pomôže zvládnuť nepriaznivý finančný dopad, ktorý je často s dlhodobou liečbou spojený.

Financie môžete použiť na čokoľvek, čo nie je hradené z verejného zdravotného poistenia. Napríklad splátky hypotekárneho a spotrebného úveru, rekonvalescenčný pobyt pri mori alebo akékoľvek výdavky spojené s plnohodnotným životom počas boja s rakovinou.

Ako poistenec či poistenka Union zdravotnej poisťovne máte 20 % zľavu na poistenie onkologických chorôb a mnoho ďalších výhod.

Preventívne vyšetrenia u všeobecného lekára:

Vyšetrenie cholesterolu
Jedným z rizikových faktorov rozvoja srdcovo-cievnych ochorení, infarktu alebo mozgovej mŕtvice je zvýšená hladina cholesterolu v krvi. S nami si ho môžete dať vyšetriť zadarmo každé dva roky.
Bezplatné EKG u všeobecného lekára
EKG (Elektro Kardio Graf) je veľmi jednoduché, nenáročné a hlavne nebolestivé vyšetrenie, vďaka ktorému má lekár prehľad o elektrickej aktivite vášho srdca.
Bezplatné
vyšetrenia CRP
Vyšetrenie CRP (C-reaktívneho proteínu) slúži na rozlíšenie vírusového a bakteriálneho ochorenia, pomáha tak zabrániť nadmernému užívaniu antibiotík.

VYHRAJTE iPHONE 14 A 115 ĎALŠÍCH CIEN

Aktualizujte si svoje kontaktné údaje a potvrďte marketingový súhlas. Ste v hre o:

  • iPhone 14;
  • dovolenové poukážky v hodnote 285 eur;
  • 20 eur do kníkupectva Martinus. 

Naše ambície v oblasti vedenia spoločnosti

Vykonávať naše podnikanie v transparentným a udržateľným spôsobom

  • Udržateľné investície a obchodné operácie.
  • Voľba obchodných partnerov, ktorí tiež kladú dôraz na udržateľnosť.
  • Prevádzkovať naše podnikanie transparentným a udržateľným spôsobom.
  • Chrániť informácie a dáta našich klientov a partnerov pred ich zneužitím tým, že zabezpečujeme bezpečnosť našich digitálnych riešení a služieb.
  • Budovať otvorenú, inovatívnu a etickú korporátnu kultúru.
  • Prevencia a odhaľovanie korupcie a úplatkárstva prostredníctvom školeného interného tímu.
  • Vyžadovanie tohto prístupu aj od partnerov formou zmluvných dojednaní.