Atoms/icons/24/grey/info-24

Od 1. 7. 2022 nebude možné na našich pobočkách platiť za poistenie v hotovosti. Zmena sa netýka poistenia pre cudzincov a cestovného poistenia.

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zľava 20 % na poistenie onkologických chorôb v Union poisťovni

Uplatnite si 20 % zľavu na poistenie onkologických chorôb. V momentoch, keď sa potrebujete sústrediť na liečbu, vám poskytne istotu, že vaša rodina toto obdobie finančne zvládne.
Zlava poistenie onkologickych chorob

Čo od nás dostanete?

Dlhodobá liečba rakoviny si vyžaduje množstvo síl, ale aj nemalú sumu peňazí. S poistením onkologických chorôb získate istotu, že v prípade onkologickej diagnózy sa môžete sústredniť na liečbu bez obáv o finančnú situáciu vašej rodiny. Uplatnite si naň zľavu 20 % a získajte mnoho ďalších výhod, ako:

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Hodnota vášho bývania medziročne stúpla o 18 %.
A čo vaša poistka?

Ak je poistná suma nižšia ako hodnota majetku, v prípade škodovej udalosti sa môže stať, že vyplatená poistná suma vám nebude stačiť na úplnú obnovu poistenej veci. 

Zistite, koľko by vás stálo poistenie nehnuteľnosti pri jej aktuálnej hodnote.