Atoms/icons/24/grey/info-24

V piatok 30. 9. 2022 sme pre vás predĺžili otváraciu dobu kontaktných miest až do 20:00 hod. 

Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Za operáciu kĺbov v hodnote 3 800 eur s nami neplatíte. Uhradíme ju za vás

Ak potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu, doprajte si nadštandard. Za našich poistencov plne hradíme operáciu kĺbov v hodnote 3 800 eur a kvalitnú profesionálnu starostlivosť v zariadení Clinica Orthopedica.
Operacia klbov zdarma
Operacia klbov zdarma

Čo od nás dostanete?

Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť pri operácii bedrového alebo kolenného kĺbu si môže dovoliť každý náš poistenec. V špičkovej klinike Clinica Orthopedica máte totiž 100 % zľavu za operáciu kĺbov aj pooperačnú starostlivosť v hodnote 3 800 eur.

Clinica Orthopedica operuje svojich pacientov priebežne, a to v krátkych čakacích lehotách. V prípade zhodnotenia lekárom, že ste vhodným pacientom na operáciu, o zľavu nemusíte žiadať vopred ani čakať na schválenie, benefit získate automaticky.

Vďaka tomuto benefitu získate nárok na: 

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás: V Clinice Orthopedice môžete využiť aj intenzívny rehabilitačný pobyt s 50 % zľavou.

V cene rehabilitácie, po výmene kĺbu, je zahrnuté: ubytovanie, trikrát denne cvičenie s fyzioterapeutom, podľa zdravotného stavu môžnosť využitia motodláhy alebo fyzikálnej terapie, telocvičňa k dispozícii aj mimo časov na rehabilitáciu. Samozrejmosťou je nepretržitá starostlivosť, dohľad špecialistov z Clinica Orthopedica, kontrola a ošetrovanie operačnej rany, prevencia tromboembolických komplikácií, asistovaná pooperačná hygiena a mnohé ďalšie nadštandardné služby. Viac o klinike Clinica Orthopedica sa dočítate na ich webových stránkach.

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.
Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.