Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Za operáciu kĺbov v hodnote 3 800 eur s nami neplatíte. Uhradíme ju za vás

Ak potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu, doprajte si nadštandard. Za našich poistencov plne hradíme operáciu kĺbov v hodnote 3 800 eur a kvalitnú profesionálnu starostlivosť v zariadení Clinica Orthopedica.
Operacia klbov zdarma
Operacia klbov zdarma

Čo od nás dostanete?

Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť pri operácii bedrového alebo kolenného kĺbu si môže dovoliť každý náš poistenec. V špičkovej klinike Clinica Orthopedica máte totiž 100 % zľavu za operáciu kĺbov aj pooperačnú starostlivosť v hodnote 3 800 eur.

Clinica Orthopedica operuje svojich pacientov priebežne, a to v krátkych čakacích lehotách. V prípade zhodnotenia lekárom, že ste vhodným pacientom na operáciu, o zľavu nemusíte žiadať vopred ani čakať na schválenie, benefit získate automaticky.

Vďaka tomuto benefitu získate nárok na: 

Atoms/icons/80/grey-green/info-80

Tip od nás: V Clinice Orthopedice môžete využiť aj intenzívny rehabilitačný pobyt so zľavou.

V cene rehabilitácie, po výmene kĺbu, je zahrnuté: ubytovanie, trikrát denne cvičenie s fyzioterapeutom, podľa zdravotného stavu môžnosť využitia motodláhy alebo fyzikálnej terapie, telocvičňa k dispozícii aj mimo časov na rehabilitáciu. Samozrejmosťou je nepretržitá starostlivosť, dohľad špecialistov z Clinica Orthopedica, kontrola a ošetrovanie operačnej rany, prevencia tromboembolických komplikácií, asistovaná pooperačná hygiena a mnohé ďalšie nadštandardné služby. Viac o zľave na rehabilitačný pobyt Vám poskytnú na recepcií kliniky. 

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.