Atoms/icons/24/grey/info-24
…..
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Operáciu kĺbov v hodnote viac ako 4 000 eur uhradíme za vás

Ak potrebujete operáciu bedrového alebo kolenného kĺbu, doprajte si nadštandard. Za našich poistencov hradíme operáciu kĺbov v hodnote viac ako 4 000 eur a kvalitnú profesionálnu starostlivosť v zariadení Clinica Orthopedica.
Operacia klbov zdarma
Operacia klbov zdarma

Čo od nás dostanete?

Nadštandardnú zdravotnú starostlivosť pri operácii bedrového alebo kolenného kĺbu si môže dovoliť každý náš poistenec. V špičkovej klinike Clinica Orthopedica môžete absolvovať operáciu kĺbov aj pooperačnú starostlivosť v hodnote viac ako 4 000 eur.

Clinica Orthopedica operuje svojich pacientov priebežne do 6 mesiacov. V prípade zhodnotenia lekárom, že ste vhodným pacientom na operáciu, o zľavu nemusíte žiadať vopred ani čakať na schválenie, benefit získate automaticky.

Vďaka tomuto benefitu získate nárok na: 

Atoms/icons/40/black/chcem_nahlasit_skodovu_udalost-40

Benefit sa nevzťahuje na nadštandardné služby s doplatkom (napr. predoperačná príprava, rehabilitačný pobyt, následná starostlivosť po výmene bedrového alebo kolenného kĺbu).

Čo treba splniť?

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Union zdravotná poisťovňa, a.s. si vyhradzuje právo na zmeny poskytovaných výhod.

AKTUALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.