Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravý rozum #4: O cestovaní s Annou Onderkovou

podcast Zdravý rozum o cestovaní
Vypočujte si 4. diel nášho nového podcastu, v ktorom sa tentokrát zhovárame o cestovaní, cestovnom poistení a mnohých praktických radách na cesty.
podcast Zdravý rozum o cestovaní

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťovstvom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

 

Čo sa dozviete v tomto diele?

S cestovateľkou a novinárkou Annou Onderkovou sme sa zhovárali o tom, aké dôležité je mať  uzatvorené cestovné poistenie, ktoré krajiny rada navštevuje, či má ako digitálna nomádka pri práci pošas cestovania syndróm FOMO (Fear Of Missing Out) a spomenula aj množstvo užitočných tipov a trikov, ktoré sa vám pred cestou alebo aj počas vašich dobrodružných výprav môžu zísť.
Dozviete sa aj o:

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 4. dielu podcastu Zdravý rozum o cestovaní a cestovnom poistení, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.