Zdieľať

Zdravý rozum #4: O cestovaní s Annou Onderkovou

podcast Zdravý rozum o cestovaní
Vypočujte si 4. diel nášho nového podcastu, v ktorom sa tentokrát zhovárame o cestovaní, cestovnom poistení a mnohých praktických radách na cesty.
podcast Zdravý rozum o cestovaní

Naše úspešné podcasty Zdravé reči a Zdravá duša rozširujeme o ďalší, informáciami nabitý podcast Zdravý rozum. Zameriavame sa v ňom na vzdelávanie v oblasti finančnej aj právnej gramotnosti, čím chceme meniť vaše životy k lepšiemu a uľahčiť vám riešenie rôznych situácií, ktoré život prináša.

Každý mesiac vám spolu s odborným hosťom ľudskou rečou približujeme aktuálne témy z oblasti financií či práva.

Čo sa dozviete v tomto diele?

S cestovateľkou a novinárkou Annou Onderkovou sme sa zhovárali o tom, aké dôležité je mať  uzatvorené cestovné poistenie, ktoré krajiny rada navštevuje, či má ako digitálna nomádka pri práci pošas cestovania syndróm FOMO (Fear Of Missing Out) a spomenula aj množstvo užitočných tipov a trikov, ktoré sa vám pred cestou alebo aj počas vašich dobrodružných výprav môžu zísť.
Dozviete sa aj o:

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí.

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 4. dielu podcastu Zdravý rozum o cestovaní a cestovnom poistení, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.