Zdieľať

Zdravá duša #56: Rané straty v tehotenstve

ZD_56-9
Vypočujte si 56. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Rané straty v tehotenstve.
ZD_56-9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Strata nenarodeného dieťaťa alebo strata dieťaťa bezprostredne po pôrode patrí medzi najsmutnejšie okamihy v živote oboch rodičov. Bolesť sa nedá zmerať ani definovať. Každý z rodičov prežíva smútok inak. 

Ako sa vysporiadať so smútkom vám poradí psychologička Hana Celušáková z Univerzity Komenského v Bratislave.

Dozviete sa aj to:

0
Príspevok

Spolu vám prispejeme až 1 200 eur na úkony súvisiace s asistovanou reprodukciou. Ako prvá zdravotná poisťovňa uhrádzame výkony v rámci liečby neplodnosti, ktoré ste si museli doteraz financovať z vlastných zdrojov.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 56. dielu podcastu Zdravá duša o ranej straty v tehotenstve kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.