Zdieľať

Zdravá duša #33: Overthinking

ZD_33 - Overthinking
Vypočujte si 33. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme overthinkingu.
ZD_33 - Overthinking

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Novodobý fenomén súčasnosti. Je charakterizovaný prílišným premýšľaním nad problémami, analyzovaním, prehodnocovaním a  kreovaním rôznych scenárov a koncov. Dokáže človeka pripraviť o radosť zo života a byť spúšťačom úzkostným stavov. Čím viac premýšľame, tým menej sme aktívnymi a kreatívnymi. Výnimkou nie sú ani problémy so spánkom.

Ako sa vieme čo najefektívnejšie zrelaxovať a ako menej premýšľať nad problémami a zbytočnosťami, nám prezradí psychologička z modernapsychologia, MSc. Denisa Debrecká.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 33. dielu podcastu Zdravá duša, o prílišnom premýšľaní, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.