Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravá duša #33: Overthinking

ZD_33 - Overthinking
Vypočujte si 33. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme overthinkingu.
ZD_33 - Overthinking

Náš podcast Zdravá duša je nový podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nový diel podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Novodobý fenomén súčasnosti. Je charakterizovaný prílišným premýšľaním nad problémami, analyzovaním, prehodnocovaním a  kreovaním rôznych scenárov a koncov. Dokáže človeka pripraviť o radosť zo života a byť spúšťačom úzkostným stavov. Čím viac premýšľame, tým menej sme aktívnymi a kreatívnymi. Výnimkou nie sú ani problémy so spánkom.

Ako sa vieme čo najefektívnejšie zrelaxovať a ako menej premýšľať nad problémami a zbytočnosťami, nám prezradí psychologička z modernapsychologia, MSc. Denisa Debrecká.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Na liečbu psychických ochorení máte nárok z verejného zdravotného poistenia

Máme zazmluvnené stovky psychiatrických a psychologických ambulancií po celom Slovensku. Pomôžeme vám vyhľadať odbornú psychologickú alebo psychiatrickú pomoc.

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 33. dielu podcastu Zdravá duša, o prílišnom premýšľaní, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.