Atoms/icons/24/grey/info-24

V sobotu 30. septembra máme pre vás otvorené pobočky v Bratislave v čase od 8:00 do 20:00 hod; ostatné pobočky v čase od 8:00 do 14:00 hod. Príďte sa prepoistiť osobne alebo volajte callcentrum v čase od 8:00 do 13:00 hod. 

Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #150: Cestovanie a zdravie

cestovanie a zdravie podcast
Vypočujte si 150. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa dozviete o tom, ako sa najlepšie pripraviť na cesty do exotických krajín a na čo určite netreba zabudnúť.
cestovanie a zdravie podcast

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom či hostkou vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Prečo je také dôležité mať v mimoeurópskych krajinách uzatovrené cestovné poistenie a že európsky preukaz poistenca nestačí, na čo treba myslieť pred dovolenkou alebo cestovateľskou výpravou a ako sa na niekoľkomesačné cestovanie pripravuje novinárka a cestovateľka Anna Onderková? 

Porozpráva aj:

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 61. dielu podcastu Zdravé reči o lymskej borelióze kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Martina Harsanyiova

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.

Sme mocní
od východu po západ

Svojim blízkym zaistite super ochranu.
Super poistenie pre super rodiny.