Zdieľať

Zdravé reči #150: Cestovanie a zdravie

cestovanie a zdravie podcast
Vypočujte si 150. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa dozviete o tom, ako sa najlepšie pripraviť na cesty do exotických krajín a na čo určite netreba zabudnúť.
cestovanie a zdravie podcast

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom či hostkou vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Prečo je také dôležité mať v mimoeurópskych krajinách uzatovrené cestovné poistenie a že európsky preukaz poistenca nestačí, na čo treba myslieť pred dovolenkou alebo cestovateľskou výpravou a ako sa na niekoľkomesačné cestovanie pripravuje novinárka a cestovateľka Anna Onderková? 

Porozpráva aj:

Atoms/icons/80/grey-red/hory-80

Cestujte poistení doma aj v zahraničí.

Cestovné poistenie si u nás vyskladáte podľa seba. Pribaľte si poistenie batožiny, úrazu, zodpovednosti za škodu a iné. Rýchlo a jednoducho online

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 61. dielu podcastu Zdravé reči o lymskej borelióze kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Martina Harsanyiova

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.