Atoms/icons/24/grey/info-24
Od 1. 8. 2022 už nie je potrebné zasielať prihlášku pre novorodenca do zdravotnej poisťovne. Jeho poistenie vzniká automaticky v rovnakej poisťovni ako je poistená matka. 
Zisti viac.
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Union zdravotná poisťovňa vytvorila zoznam chronicky chorých poistencov pre očkovanie proti covid-19

očkovanie proti covid-19
Očkovanie chronicky chorých pacientov upravuje vyhláška Ministerstva zdravotníctva SR. Union zdravotná poisťovňa pripravila zoznam chronicky chorých poistencov.
očkovanie proti covid-19

Union zdravotná poisťovňa, a.s. vytvorila zoznam svojich chronicky chorých poistencov v súlade s vyhláškou, ktorou sa stanovujú kritériá pre očkovanie a podľa zdravotných údajov a záznamov od ošetrujúcich lekárov našich poistencov.

Tento zoznam sme poskytli NCZI . Pokiaľ sme vo vašich zdravotných záznamoch nenašli žiadnu zo stanovených diagnóz, nemohli sme vás zaradiť na zoznam pacientov s ťažkým alebo stredne ťažkým ochorením s prednostným objednaním na očkovanie.

V prípade žiadostí o zmenu vakcíny, resp. o súčinnosť pri objednávaní na očkovanie proti covid-19, prosíme našich poistencov, aby kontaktovali NCZI a potrebné informácie vyhľadali na ich webovej stránke alebo sa obrátili na kontaktné centrum NCZI 02/32 35 30 30. Naša zdravotná poisťovňa totiž nemá dostatok informácií na to, aby vám vedela v týchto otázkach pomôcť.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu až 31 % na covid-19 testy vo viacerých laboratóriách na Slovensku.

Dôležité informácie a novinky o covid-19

Martina Harsanyiova

Share on facebook
Share on twitter

Pomohla ti táto odpoveď?

Poskytovateľom tejto služby je Union poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 39/2015 Z.z. o poisťovníctve v platnom znení a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Poskytovateľom tejto služby je Union zdravotná poisťovňa, a. s., ktorá vykonáva svoju činnosť v rozsahu určenom zákonom č. 581/2004 Z.z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou v platnom znení a
o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Na prepoistenie do Union zdravotnej poisťovne vám zostáva

  • 00 dní
Prejdite do zdravotnej poisťovne s dlhodobo najspokojnejšími poistencami.