Atoms/icons/24/grey/info-24
Zdravotná poisťovňa v mobilnej aplikácií

Zdieľať

Zdravé reči #108: Starostlivosť o mladú pokožku

ZR_108_ Starostlivosť o mladú pokožku
Vypočujte si 108. diel nášho podcastu Zdravé reči, v ktorom sa venujeme starostlivosti o mladú pokožku.
ZR_108_ Starostlivosť o mladú pokožku

Náš podcast Zdravé reči patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Vlastný podcast sme priniesli ako prvá zdravotná poisťovňa.

Každý týždeň vám prinášame nový diel podcastu Zdravé reči. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne zdravotné témy.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Pleť je prejavom nášho zdravia a postoja k nemu. Je potrebné venovať jej patričnú pozornosť, pričom sa netreba spoliehať na mladosť.

Starostlivosť si vyžaduje aj mladá pleť. Veľmi dôležité je všímať si jej kvalitu, stav a dodať jej to, čo skutočne potrebuje. V každom období nášho života je to niečo iné. Niekedy potrebuje len premastiť, inokedy si vyžaduje odbornejší a precíznejší zákrok. Samostatnou kapitolou je aknózna pleť, ktorá môže trápiť ľudí aj po 30. roku života.

Všetko dôležité pre starostlivosť o pleť a informácie o vhodných zákrokoch i procedúrach nám prezradí vedúca lekárka kliniky Medicor, MUDr. Janka Holešovská, MBA.

0 %
Zľava

Máme pre vás zľavu 15 % na 30-dňové MoveON členstvo. Získate tak neobmedzený prístup ku všetkým video tréningom Lei Grančič. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 108. dielu podcastu Zdravé reči, ktorý je venovaný starostlivosti o mladú pokožku, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

Pomohla ti táto odpoveď?