Union MoveON s Leou Grančič a nové online video tréningy so zľavou

Obľúbená aktivita Union MoveON sa medzi našimi poistencami teší veľkej popularite. Ako novinku prinášame 15 % zľavu na 30- dňový online video tréning na platforme https://online.moveacademy.sk/. Union, meníme životy k lepšiemu.
online video trening moveon zlava
online video trening moveon zlava

Využite možnosť 15 % zľavy na online video tréningy MOVE Online

V spolupráci s Leou Grančič a MOVE Academy našim poistencom prinášame ďalšiu možnosť zacvičiť si z pohodlia domova a posilniť si fyzické, ale aj duševné zdravie.

Union MoveON na Facebooku – tipy na cviky, zdravé recepty a rozhovory s odborníkmi

Zdravotná poisťovňa Union spolupracuje s Leou Grančič už od apríla 2020, kedy sme zostali zatvorení v našich príbytkoch a prinášali sme vám rozmanité tipy a odporúčania, ako zostať napriek nezvyčajnej situácii fit. A  máme pre vás dobrú správu – máme v pláne v tom pokračovať aj naďalej!

To všetko prostredníctvom facebook skupiny Union „MoveON“, kde môžete nájsť zaujímavé rozhovory s odborníkmi, tipy na rôzne druhy cvikov, recepty na zdravé jedlá a množstvo iných užitočných informácií. Zaručia, že vám nič podstatné neujde.

Ako na to?

Zapojte sa do súťaže o inteligentné hodinky Garmin

Pridajte recenziu k mobilnej aplikácii Union zdravotnej poisťovne a hrajte o inteligentné hodinky Garmin v hodnote 170 eur.