Union MoveON s Leou Grančič a nové online video tréningy so zľavou

Obľúbená aktivita Union MoveON sa medzi našimi poistencami teší veľkej popularite. Ako novinku prinášame 15 % zľavu na 30- dňový online video tréning na platforme https://online.moveacademy.sk/. Union, meníme životy k lepšiemu.
online video trening moveon zlava
online video trening moveon zlava

Využite možnosť 15 % zľavy na online video tréningy MOVE Online

V spolupráci s Leou Grančič a MOVE Academy našim poistencom prinášame ďalšiu možnosť zacvičiť si z pohodlia domova a posilniť si fyzické, ale aj duševné zdravie.

Union MoveON na Facebooku – tipy na cviky, zdravé recepty a rozhovory s odborníkmi

Zdravotná poisťovňa Union spolupracuje s Leou Grančič už od apríla 2020, kedy sme zostali zatvorení v našich príbytkoch a prinášali sme vám rozmanité tipy a odporúčania, ako zostať napriek nezvyčajnej situácii fit. A  máme pre vás dobrú správu – máme v pláne v tom pokračovať aj naďalej!

To všetko prostredníctvom facebook skupiny Union „MoveON“, kde môžete nájsť zaujímavé rozhovory s odborníkmi, tipy na rôzne druhy cvikov, recepty na zdravé jedlá a množstvo iných užitočných informácií. Zaručia, že vám nič podstatné neujde.

Poistite sa za 3 minúty
priamo v mobile

Vďaka digitálnemu podpisu nemusíte už nikam chodiť, ani na nikoho čakať.
Našu online prihlášku podpíšete priamo v mobile.

Ako na to?

Novinka: Od 1. 1. 2022 zvyšujeme príspevky na zuby a oči. Spolu vám dáme až 300 €

Na ošetrenie u zubára 100 € a ďalších 50 € na dentálnu hygienu. Je na vás, či využijete príspevok naraz alebo po častiach.
Atoms/icons/80/grey-green/zub-80
Na okuliarové rámy pre deti 70 € a ďalších 80 € na vyšetrenia očí.