Zdieľať

Zdravá duša #54: Umenie počúvať

ZD_54-9
Vypočujte si 54. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme téme Umenie počúvať.
ZD_54-9

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Schopnosť počúvať by nemala chýbať pri žiadnej profesii, ani v osobnom živote. Ak ste počas rozhovoru úplne prítomní, zbavíte sa zbytočných predsudkov a domýšľavosti. 

Ako by mala prebiehať efektívna komunikácia z oboch strán porozprával vojenský psychológ, Tomáš Poláček.

A navyše:

Atoms/icons/80/grey-green/kolko_platit-80

Zdravotné výhody pre všetkých

Union zdravotná poisťovňa prináša svojim poistencom množstvo zdravotných výhod a zliav. Príspevok 150 eur na zubné ošetrenie a dentálnu hygienu, doplatky za lieky pre deti, nadštandardné vyšetrenia a oveľa viac …

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 54. dielu podcastu Zdravá duša o umení počúvať kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Regina Juhásová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.