Zdieľať

Zdravá duša #44: Prečo je potrebný výskum psychických chorôb?

ZD_44-Výskum psychických porúch
Vypočujte si 44. diel podcastu Zdravá duša, v ktorom sa venujeme potrebe výskumu psychických ochorení.
ZD_44-Výskum psychických porúch

Podcast Zdravá duša je náš ďalší podcast, ktorý je zameraný na témy týkajúce sa duševného zdravia. Okrem toho prinášame podcast Zdravé reči, ktorý patrí v kategórii zdravie a fitness medzi najpočúvanejšie na Slovensku a v celosvetovom rebríčku je dokonca v prvej stovke. Ako prvá zdravotná poisťovňa prinášame už druhý vlastný podcast.

Každý mesiac vám prinášame nové diely podcastu Zdravá duša. Spolu s odborným hosťom vám ľudskou rečou približujeme aktuálne témy týkajúce sa duševného zdravia.

Čo sa dozviete v tomto diele?

Mnoho z nás si myslí, že o psychických chorobách už vieme všetko. Napríklad vieme, čo je depresia, no prečo je to stále celosvetový problém?

O potrebe výskumov psychických ochorení a metódach, akými sa realizujú, sme sa rozprávali s doc. PhDr. Michalom Hajdúkom, PhD., ktorý pôsobí na Katedre psychológie FiF UK a na Psychiatrickej klinike Lekárskej Fakulty UK a UNB.

Vypočujte si náš podcast a dozviete sa:

Atoms/icons/80/grey-green/prevsetkych-80

Union pre zdravú dušu na Instagrame

Sledujte náš kanál pre duševné zdravie na Instagrame, ktorý je plný užitočného a zaujímavého obsahu týkajúceho sa duševného zdravia. 

Počúvajte vo vašej obľúbenej aplikácii

Pre vypočutie 44. dielu podcastu Zdravá duša, výskum psychických porúch, kliknite na vašu obľúbenú podcastovú aplikáciu. 

Adela Kumorová

AKTALIZUJTE SI ÚDAJE, KTORÉ VÁM POMÔŽU ZLEPŠIŤ VAŠE ZDRAVIE

Získajte bezplatné upozornenie na preventívnu prehliadku u vášho všeobecného lekára. Aktualizujte si váš e-mail a telefón a aktivujte si službu preventívna pripomienka pre poistencov Union zdravotnej poisťovne.